NARS Bumpy Ride
Mam nadzieję, że jeszcze nie znalazłyście idealnego różu na lato. Ja znalazłam i nie omieszkam Wam o nim dziś odpowiedzieć w ramach naszej akcji, która rozpoczęła się zaledwie wczoraj. Pamiętacie, że działamy pod hashtagiem #wakacyjneBEAUTY, a tym razem w akcji bierze łącznie udział aż 9 blogów? Wszystkie piszemy o lecie, a jak na pewno zauważyłyście lato w tym roku jest wyjątkowo kapryśne. Róż, który chcę Wam dzisiaj pokazać to doskonała propozycja na lato, niezależnie od tego czy jest deszczowe czy słoneczne. Zaraz dowiecie się dlaczego to taki ideał!

➥ Jak dobrać róż do policzków?

nars-bumpy-ride-blog

NARS Bumpy Ride

Miłością do tego różu zaraziła mnie oczywiście nikt inny, jak Ala (ta co Ma Kota). Kiedy zaczęła na prawo i lewo opowiadać jaki jest piękny, trudno było się w nim nie zakochać. To właśnie przez nią trafił do mnie ten róż i jestem jej za to niesamowicie wdzięczna. Największą zaletą różu Bumpy Ride jest fakt, że nałożony na policzki ujmuje lat! Tak, to dziewczęcy róż, który działa odmładzająco. Nie wiem jak Wy, ale mnie to wystarczy, aby znalazł się na liście must have.
Róż NARS w odcieniu Bumpy Ride (149zł/4,8g) to wyjątkowo piękny kolor. Idealna mieszanka koralu i bardzo dziewczęcego, jasnego różu zamknięta w czarnym eleganckim opakowaniu, charakterystycznym dla marki NARS. Ma delikatnie połyskujące wykończenie, jednym słowem to piękna satyna, która subtelnie odbija światło. Podobnie jak inne róże NARS, ten również ma jedwabistą konsystencję, jest bardzo dobrze sprasowany i doskonale napigmentowany. Aksamitny w dotyku i niesamowicie przyjemny w obsłudze. Intensywnością koloru bez problemu można modyfikować. Jeżeli zależy Wam na policzkach jedynie muśniętych kolorem, wystarczy odrobina różu na pędzlu aby osiągnąć zadowalający efekt. Nie jesteśmy niczym ograniczone bo mocno podkreślone policzki to nic trudnego przy Bumpy Ride.
nars-bumpy-ride-blog
nars-bumpy-ride-blog
Powyżej możecie zobaczyć go w zestawieniu z moim ukochanym ➥ Deep Throat. Bumpy Ride jest bardziej koralowy i właśnie temu zawdzięczamy efekt odmłodzonej, zdrowej skóry. Jest energetyczny i bardzo dziewczęcy. Niezależnie od tego czy nałożę go na wieczorne wyjście czy szybkie spotkanie na kawę, zawsze wyglądam lekko i świeżo, czyli tak jak latem lubię najbardziej.

Macie już swój idealny róż na lato?