Jakiś czas temu pojawił się wpis o moich ulubionych kanałach makijażowych na YT. Skupiłam się tam głównie na kanałach amerykańskich (pomijając Zmalowaną). Dzisiaj chciałabym Wam pokazać moją TOP 5 polskich youtuberek, które lubię oglądać. Zdaję sobie sprawę, że większość z Was je zna, ale pomyślałam sobie, że może znajdzie się ktoś, kto nie zna tych kanałów, a warto. Nie są to kanały poświęcone tylko makijażowi, ale całkowicie poświęcone są tematyce kosmetycznej, co pewnie Was nie dziwi. W każdym razie zapraszam na dzisiejszy przegląd kanałów YT! Klikając na obrazek danego kanału przeniesiecie się na YT.

The Oleskaaa – moim zdaniem jedna z najbardziej pozytywnych postaci na polskim YT. Bardzo lubię ją oglądać szczególnie, że nie porusza tylko kosmetycznych tematów. Lubię jej serię inspiracji i gadżetów, od niedawna opowiada o aparacie ortodontycznym, co też lubię słuchać. Swego czasu sporo jeździła i też lubię jej vlogi. W swoich filmach przekazuje dużo uśmiechu, pozytywnej energii i nie jednokrotnie zaśmiałam się oglądając jej filmy.
Red Lipsticsk Monster – obstawiam, że Ewy nie muszę nikomu przedstawiać? Dla wielu makijażowe guru, mistrzyni piercingu i mega pozytywna osoba. Strasznie dużo się uśmiecha, śmieje i tym przekazuje ten uśmiech w swoich filmach. Często pokazuje nam tańsze i bardziej dostępne sposoby na makijaż, charakteryzacje, czy kosmetyk. Na jej kanale nie brakuje niczego. Kosmetyki, makijaż, nawet piercing i DIY, to wszystko czego potrzeba!

Panna Joanna makeup – wbrew nazwie na kanale Asi wcale nie ma tak wiele makijaży. Mówiąc szczerze jest ich dość mało, ale często pojawiają się tematy kosmetyczne. Lubię słuchać Asi, ma bardzo przyjemny głos i ciekawie opowiada. Lubię również jej drugi kanał Panna Joanna za granicą, gdzie opowiada o swoim życiu w Irlandii. To bardzo ciekawe, z racji tego, że pewnie nigdy tam nie będę więc fajnie jest się dowiedzieć czegoś nowego!

Dressed in mint – ja Agnieszkę poznałam na blogu, czytałam ją zanim założyła kanał i zachwycały mnie jej makijaże. Bardzo się ucieszyłam, że Agnieszka założyła kanał na YT, bo jej makijaże są po prostu przepiękne. Jest bardzo pomysłowa, dokładna i jej makijaże są naprawdę wyjątkowe. Jeżeli jej nie znacie koniecznie musicie wejść na jej kanał! Świetna jakość, miły głos i świetna jakość!

Maxineczka – moją ulubioną youtuberkę zostawiłam na koniec! Uwielbiam jej makijaże, precyzyjność, głos i miłą atmosferę jaka panuje na jej kanale. Poza tym miałam okazję Asię poznać na żywo, także tym bardziej wiem, że to osoba mega pozytywna! To co maluje jest bardzo precyzyjne, dokładne, pomysłowe i po prostu… piękne! Kto nie zna Maxi, MUSI ją poznać!! 🙂
          To taki mój TOP 5 na polskim Youtube urodowym i właśnie te dziewczyny zawsze oglądam regularnie. Uwielbiam spędzać czas z YT, chociaż muszę przyznać, że dopiero od niedawna. Sama zresztą wciąż myślę o założeniu kanału, ale jednak mimo wszystko wciąż się wstrzymuje.
          W każdym razie jeżeli znacie jakieś inne kanały, które warto poznać podrzućcie mi w komentarzu, chętnie odkryję nieznane mi części Youtuba! 🙂