Makijaż kosmetykami Inglot i MAC

          Miałam wczoraj usiąść do magisterki, w związku z tym zrobiłam sobie makijaż i zajęłam zdjęciami… Cudownie prawda? Nie no, to już przestaje być zabawne, tak niewiele mi zostało do końca, że muszę porządnie przysiąść i po prostu skończyć. Tak, ale ja nie o tym… Makijaż, który chcę Wam dziś pokazać to totalny spontan i zabawa wyobraźnią. Chciałam zmalować coś innego, coś raczej nie na co dzień. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej, to zapraszam na dzisiejszy wpis!

          Do wykonania tego makijażu użyłam cieni z Inglota Rainboww 117 (trio brązów) oraz DS 458 brąz ze złotymi drobinkami i to właśnie on był moją podstawą całego makijażu. Tria użyłam do lekkiego roztarcia granic na dole na i na górze. Najjaśniejszym cieniem w makijażu na całej powiece była Wanilla od MAC, która jest od tego momentu moją miłością, bo wygląda pięknie, cudnie się rozciera i w ogóle się nie osypuje! Rozświetlenie w wewnętrznym i zewnętrznym kąciku to kredka Etre Belle z numerkiem 01, a na nią położyłam pigment z Inglota nr 03, co dało maksymalne rozświetlenie. Na sam koniec w wewnętrzny kącik powędrował rozświetlacz The Balm Mary Lou. Dolną linię wodną pokryłam korektorem w kredce od NYX w odcieniu Light, a eyeliner to mój ulubiony ostatnio żelek od Maybelline. 
          Brwi podkreśliłam Aqua brow, który aktualnie testuje w różnych warunkach i póki co jestem bardzo zadowolona, choć mam jedna małe “ale”, aczkolwiek o tym przy recenzji produktu. 

          Na twarzy mam podkład Face&Body MAC, korektor Glamuflage i puder Ben Nye Neutral, który fajnie współgra z podkładem (szukam najlepszego sposobu jego nałożenia i pudru, który daje z nim najlepsze wykończenie) i oczywiście wykonturowałam twarz bronzem Bahama Mama
          Wydaje mi się, że to nie jest nic nadzwyczajnego w wykonaniu, jest to właściwie dość prosty makijaż, ale nie ukrywam, że chciałam zrobić po prostu coś innego. Właściwie to wyszła mi taka… rybka! Nieprawdaż? W każdym razie dla odważnych polecam, ale nawet ja nie wyszłam w tym makijażu do sklepu (zmyłam dolny ogonek). Koniecznie dajcie mi znać jak Wam się podoba ten makijaż!
PS. Przypominam, że do 22 sierpnia na moim fanpage jest do wygrania najnowsza paletka Sleek, klikając [ tutaj ] przeniesiecie się do informacji z rozdaniem, lub możecie kliknąć w zdjęcie! 🙂

- aGwer
Udostępnij to: