Jakiś czas temu miałam okazję (i jeszcze będę miała!) malować moją znajomą z gimnazjum, Monikę. Ponieważ moja koleżanka boryka się z mocno opadającą powieką chciałam Wam pokazać, że i w takiej sytuacji można sprawić sobie piękny kobiecy makijaż. To wcale nie koniec świata tylko trzeba poćwiczyć, odnaleźć swój sposób i działać, nie ma co się poddawać, a wiem że wiele kobiet z opadającą powieką odpuszcza sobie makijaż oczu poza tuszowaniem rzęs. Dziś zobaczycie, że to wcale nie jedyne wyjście w takiej sytuacji!!
Makijaż dla opadającej powiekiMakijaż dla opadającej powieki


          Monika to piękna, młoda kobieta, która intensywnie rozwija swoją pasję. A co takiego robi? Śliczną biżuterię, którą możecie zobaczyć np. [ tutaj ]. Produkty jakich użyłam to paletka The Balm Nude Tude w większości, twarz wykończyłam bronzerem Inglot 505 (który aktualnie jest w bliżej nieokreślonym miejscu dzięki mojej kotce ^^). Róż z Bourjois, a pomadka to moja ukochana 02ka z Golden Rose Velvett Matt, na każdym wygląda inaczej a Monice pasowała wyjątkowo!
          O czym trzeba pamiętać przy opadającej powiece? O tym, że musimy oko optycznie nieco podnieść, w przypadku mojej modelki powieka ruchoma jest właściwie niewidoczna, w związku z tym kolor musi wyjść ponad nią, najlepiej w zewnętrznej części aby oko otworzyć. Cel został osiągnięty! Z Moniką mam stałą współpracę, więc na pewno jeszcze ją ujrzycie na moim blogu!
Makijaż dla opadającej powiekiMakijaż dla opadającej powieki

           Kolczyki, które widzicie są wykonane osobiście przez Monikę, więc jeżeli Wam się podobają to serdecznie Was zachęcam do kontaktu, link do jej FB macie powyżej.
Jak Wam się podoba taka wersja makijażu dla opadającej powieki? 🙂