Od momentu jak dostałam foliowe cienie z MUG, właściwie towarzyszą mi podczas każdego makijażu. Dzisiaj jednak chcę Wam pokazać makijaż wykonany głównie, cieniami tej firmy, który przeznaczony będzie najbardziej dla brązowookich. Szaleństwa nigdy za wiele, a cieniami MUG fajnie się maluje! Mamy jeszcze okres karnawałowy, może któraś z Was będzie miała ochotę odtworzyć takie oczko na sobie? Małego szaleństwa na karnawałowej imprezie nigdy za wiele!
Makijaż dla brązowy oczu           
Makijaż dla brązowy oczu

          Podczas karnawału, warto bawić się makijażem. Imprezy w tym okresie często są tematyczne, bądź nawiązują do jakiegoś nurtu, ale od groma jest zwykłych imprez w klubach, na które warto się pomalować! Jeżeli więc planujecie jeszcze jakąś imprezę, macie brązowe oczy i chcecie je fajnie podkreślić, dzisiejszy makijaż będzie właśnie dla Was!
           Kreska w odcieniu granatu pięknie podkreśli brązową tęczówkę, wydobędzie jej piękno i skontrastuje się z jej odcieniem. Przez co nasze oko, pomimo, że wcale nie takie mocne, będzie bardzo wyraziste. Możecie mi wierzyć na słowo, brąz lubi granat. Jeżeli podoba Wam się ten makijaż i macie ochotę go odtworzyć, to wierzcie mi, wcale nie jest to takie trudne. 

Makijaż dla brązowy oczu

Kosmetyki jakich użyłam do makijażu oczu:
– theBalm brow pow dark
– Mac paint pot Soft Ochre
– cienie MUG: In the spotlight, Neptune, Latte
– Too faced Chocolate bar: Semi sweet, White Chocolate, Milk Chocolate
– czarna kredka L’oreal
– tusz essence Lashmania reloaded
– rzęsy Ardell accent 318

Makijaż

          Zastanawiam się nad stworzenie serii postów o makijażu dopasowanym do odpowiedniego koloru oczu. Co Wy na to? Znalazłyby się informacje dla zielonych, niebieskich, piwnych czy brązowych oczu, które pomogłyby Wam dobrać cienie, do Waszej tęczówki. Mam trochę wiedzy w tym temacie i chętnie się  Wami podzielę. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani!
          Jak zwykle, jeżeli makijaż Wam się podoba proszę o kliknięcie serduszka poniżej, co przeniesie Was na stronę Make Up Geek, gdzie klikniecie w serduszko dla makijażu. Im więcej tym lepiej!

PS. Muszę! Widzieliście gazetkę kosmetyczną Biedronki? Mnóstwo fajnych rzeczy wejdzie na stałe do asortymentu, nie wiem jak Wy, ale ja się bardzo cieszę. W mojej Biedronce zrobili już nawet całą szafę kosmetyczną… Zmiany! [tutaj] możecie rzucić okiem na całą gazetkę. Wrócił chusteczki do demakijaż, weszła Tołpa, Garnier, Perfecta!