Która z nas nie chciałaby płacić mniej za zakupy? Każdą zaoszczędzoną złotówkę mogłybyśmy wydać na… kolejne kosmetyki. Jak kupować taniej, wydawać mniej? Często zadaję sobie to pytanie, szczególnie kiedy planuję większe zakupy. W takich sytuacjach, zazwyczaj przed zakupami online, szukam kodów rabatowych. Niejednokrotnie zdarzało mi się nie planować zakupów, robić je spontanicznie i często bez żadnych zniżek, czego później żałowałam. Jest jednak fajny sposób na to, aby wydawać mniej i kupować z głową. Z pomocą przychodzi nam strona internetowa, która dostarcza kody i kupony zniżkowe do wielu sklepów internetowych i to właśnie o niej chciałabym dziś opowiedzieć. 

Dlaczego warto interesować się kuponami zniżkowymi? Poza oczywistym powodem: z oszczędności, pozwala nam to na lepsze planowanie zakupów. Ja osobiście jeżeli zamierzam się z zakupem jakiegoś produktu lub ich większej ilości, nie robię tego już teraz –  bo chcę. Podchodzę do tego procesu powoli robiąc research gdzie jest najtaniej, albo gdzie są aktualnie jakieś promocje. Niejednokrotnie udało mi się w taki sposób kupić w znacznie niższej cenie kosmetyki, ciuchy czy buty. Od jakiegoś czasu staram się mądrzej podchodzić do zakupów i nie rzucać się na każdą promocję jaka się pojawi – bo właśnie to, jest tak zabójcze dla portfela. Sporządzanie list, planowanie zakupów daje nam kontrolę nad wydatkami i pozwala ograniczyć je do niezbędnego minimum.
Strona www.picodi.com/pl/ to największa platforma gromadząca wszystkie kody zniżkowe, kupony rabatowe i informacje o promocjach. Miejsce, które pozwala oszczędzać nie tylko pieniądze, ale i czas ze względu na mocno intuicyjną strukturę strony. Nie jednokrotnie sama korzystałam z kuponów, które w bardzo łatwy i szybki sposób można tam odnaleźć. Co najfajniejsze w jednym miejscu mamy dostęp do największych sklepów internetowych w Polsce i znajdziemy tam między innymi kody rabatowe Douglas, Sephora, Yves Rocher, jak i tych mniej znanych jak np. ezebra.pl. Nie musimy już szukać osobno w każdym sklepie online czy mają jakąś promocję – wystarczy wejść na stronę KodyRabatowe.pl i wpisać nazwę sklepu – skopiować kod i kupować taniej. Prawda, że to banalnie proste?

          Obsługa strony, jak już wspomniałam wcześniej, jest bardzo intuicyjna. Łatwo się po niej poruszać i wyszukiwać interesujące nas sklepy, a aktualne promocje widnieją już na stronie głównej. Aby skorzystać z kodu wystarczy kliknąć w interesującą nas firmę lub wpisać jej nazwę w wyszukiwarce i wszystkie kody dotyczące tego konkretnego sklepu online, pokażą się w jednym miejscu. Zazwyczaj jest ich kilka, a na samej górze pojawia się najlepsza oferta w danym momencie. Wybieramy interesującą nas zniżkę i kiedy wyskoczy nam okienko z kuponem, kopiujemy go i strona przenosi nas do miejsca docelowego, gdzie możemy wykorzystać kod. Ja już kilkakrotnie wykorzystywałam kody rabatowe Zalando kupując jakiś czas temu Conversy czy z cyfrowe.pl jak zamawiałam ostatnio obiektyw. Ilość firm jakie możemy tam znaleźć jest naprawdę ogromna, więc jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie.
          Dlaczego o tym piszę? Bo uważam, że kupować trzeba mądrze. Jeżeli jest strona, która ułatwia nam oszczędzanie pieniędzy i pozwala na większe zakupy, za mniejszą kwotę, to dlaczego z niej nie skorzystać? Pomyślałam, że aktualny szał promocji jaki oferują nam różne marki, to dobry moment aby uświadomić nam, że kupować należy z głową – a strona o której dziś wspomniała może nam w tym pomóc. Ponadto wspomnę, że Kodyrabatowe.pl dorobiły się też swojej aplikacji dostępnej na Androida  i IOS, więc dostęp do zniżek możemy mieć zawsze i wszędzie. Znajdują się na niej nawet kupony McDonalds!Czy Ty też przed większymi zakupami szukasz kodów zniżkowych, tak jak ja?


Post sponsorowany.