Jak zapewne wiecie firma Make up Revolution podbija szturmem blogosferę i budzi wielki podziw. Ja mówiąc szczerze nie uległam temu całemu szałowi dość szybko i podchodziłam do firmy bardzo sceptycznie, nie raz przejechałam się na czymś polecanym wszem i wobec. Jednakże bardzo zainteresowały mnie cienie do oczu, które dają efekt folii na powiece. Byłam bardzo zaintrygowana i jak zobaczyłam kilka makijaży z udziałem tych produktów… zakochałam się! Musiałam je mieć! Szczególnie kolor Rose Gold, który jest nieziemski i bardzo uniwersalny. Jak chcecie poznać te produkty bliżej, zapraszam!

folia makeup revolution

folia makeup revolution

Folia Makeup Revolution

➥ Najlepsze palety Makeup Revolution
➥ Trzy czekoladki MUR
➥ Zamienniki Aqua brow MUFE z Makeup Revolution?

          Folie dostajemy w takich opakowaniach w jakich zazwyczaj kupuje się cienie w kremie i taką mniej więcej mają konsystencje te folie. Taka forma jest wygodna i znana więc użytkowanie jest przyjemne. Co jednak ma się samej konsystencji jest ona.. dziwna. Owszem to jest coś w klimacie kremowych cieni, ale jest to taki krem złożony z maleńkich drobinek, które tworzą spójną całość. Jak się odpowiednio nałoży, nabierze to otrzymujmy jednolity kolor lub właśnie nagromadzenie tych drobinek, które przepięknie odbijają światło. 
          Sposób nakładania zależy od tego jaki chcemy efekt osiągnąć, moim zdaniem nie jest to produkt dla każdego ponieważ jest trudny. Producent zaleca nam zmieszać produkt z płynem na paletce którą otrzymujemy razem z cieniem. Daje to efekt właśnie takiej mokrej, mocno błyszczącej odbijającej światło foli, wręcz tafli. Dosłownie (co widać na ostatnim zdjęciu)! Jeżeli chcemy uzyskać efekt drobinek wystarczy nałożyć cień palcem (choć nabranie go wymaga trochę pracy) i delikatne wklepanie na powiekę, jednak tych drobinek będzie bardzo dużo więc efekt będzie baardzo zbliżony do tego co osiągniemy po zmieszaniu z płynem. Najmniej drobinek, przez co fajniejszy (moim zdaniem efekt) osiągniemy przez nabranie produktu na pędzel (najlepiej syntetyczny) i wklepanie go równomiernie.
          Jest to produkt wielofunkcyjny, możemy użyć go jako w pełni kryjącego cienia, jako dodatku do makijażu w wewnętrznym kąciku jako rozświetlenie jak zrobiłam to [ tutaj ], albo jako rozświetlenie w wybranym przez nas miejscu powieki jak np. na tym pierwszym podlinkowanym zdjęciu na środku powieki. Szkoda tylko, że jest taki mały wybór kolorów, bo ile dobrze pamiętam jest ich tylko pięć.

Folia Makeup Revolution

Folia Makeup Revolution

Folia Makeup Revolution

Folia Makeup Revolution

          Cienie się nie osypują jeżeli dobrze się nimi obsługujemy, trzymają się na powiece cały dzień i nie potrzebują żadnej bazy aby trzymały się powieki. Uważam, że jak za tak świetną jakość ten produkt jest tani, koszt jednego cienia to 20zł, a możemy z nim zrobić dosłownie… wszystko! 
          Jedynym minusem tego produktu jest jego termin przydatności, bo to niestety tylko 3 miesiące… A jego ilość jest tak duża, że wręcz niemożliwe jest go całkowite zużycie nawet przy codziennym użytkowaniu, a nie ukrywajmy takich cieni, nie używa się na co dzień. Jestem ciekawa co się z nimi stanie po tych trzech miesiącach, na pewno to sprawdzę i dam znać.
Jak Wam się podobają te cienie? Jesteście skuszeni produktami MUR?