Co prawda egzamin w mojej szkole wizażu zdałam już jakiś czas temu, ale jakoś nie mogłam się zebrać aby pokazać Wam makijaż, który zmalowałam na egzaminie. Nie chodzi tutaj o egzamin zawodowy, ale na egzamin zakończenia szkoły. Tematem naszego egzaminu była wiosna, lato oraz kobiece piękno. Ja to wszystko zmieszałam i mimo iż lato i wiosna kojarzą się z ciepłymi odcieniami, ja postawiłam na moje ukochane błękity i granat. Moją stylizację nazwałam „Miejska nimfa” i jeżeli macie ochotę ją zobaczyć… Zapraszam na post!

          Każdy uczestnik naszego kursu musiał jako egzamin końcowy wykonać wymyślony przez siebie makijaż i zrobić pełną stylizację. Efektem końcowym naszej pracy była sesja zdjęciowa wykonana przez pana Krzysztofa, naszego szkolnego fotografa. Myślę, że efekt tych zdjęć jest naprawdę niezły!          Do wykonania tego makijażu użyłam cieni Stage Line, Kryolan, Inglot i w sumie wiele innych. Podobnie jeżeli chodzi o usta, które pomalowałam chyba trzema jak nie czterema różnymi pomadkami, aby ukazać idealny gradient, czy ombre jak kto woli. Nie będę omawiać Wam całego makijażu ponieważ efekty możecie podziwiać na zdjęciach!


          Klaudia moja modelka świetnie spisała się w swojej roli! Ja byłam zestresowana, a ona mnie uspokajała i wykazała się umiejętnościami fryzjerskimi i loki, które widzicie są jej dziełem wykonanym w… 5 minut? Także jestem niezmiernie zadowolona, że to właśnie Klaudia trafiła pod moje pędzle!
          Sesję zdjęciową wykonywaliśmy najpierw w studiu w szkole, zaś później udaliśmy się na stare miasto w Szczecinie i tam odkryliśmy przecudowne miejsce do zdjęć, które sama na pewno kiedyś chętnie wykorzystam!

PS. Zapomniałam dodać, że z egzaminu otrzymałam celujący! 🙂

          Nie przedłużając, dajcie koniecznie znać czy Wam się podoba i czy chcecie więcej notek z sesjami zdjęciowymi (oczywiście już w moim wykonaniu). Czekam na Wasze opinie! 🙂