Rossmann znów atakuje nas wielką promocją na kosmetyki kolorowe! Tym razem promocja startuje jutro, czyli 2.11 i zaczyna się od produktów do ust i paznokci. Przy poście informacyjnym niektóre z czytelniczek wyraziły chęć, abym poleciła kolejne produkty, na jakie warto zwrócić uwagę podczas listopadowej przeceny. W związku z tym, zapraszam dziś na post z propozycjami produktów, które warto kupić w Rossmannie.


co-warto-kupic-rossmann

          Pierwsza część pormocji, jak wspomniałam obejmuje produkty do ust i paznokci. Jeżeli chodzi o tą drugą kategorię, to tak naprawdę nic od poprzedniej promocji wśród moich rekomendacji się nie zmieniło, więc polecam zajrzeć tutaj ], gdzie pisałam zarówno o produktach do ust (które wciąż uważam, że warto kupić) jak i lakierach do paznokci. W pierwszej grupie pojawiło się kilka rzeczy, na które chciałabym zwrócić uwagę, w związku z czym powstaje dzisiejszy post.

Co warto kupić w rossmanie

Lovely, Perfect Line – tanie i dobre konturówki do ust. Sama na nie zapoluję, są w trzech odcieniach więc przy takiej promocji warto się skusić na wszystkie. Kredki są miękkie, trwałe i mają fajne, nie nachalne kolory. Chociaż ja już znalazłam idealne konturówki (z Golden Rose oczywiście), to nie omieszkam sprawdzić i te produkty. Cena 6zł/szt poza promocją.
Eveline, Aqua Platinium – tanie i mocno nawilżające dla bardzo suchych ust. Nie podkreślają suchych skórek, ale skupiają się na nawilżeniu. Ładne kolory, pigmentacja również na plus. Choć sama ich nie mam, miałam okazje się nimi bawić i oglądać w sklepie nie raz. Cena: 9zł
Maybelline color sensational, creamy mattes – nie wiem czy produkt już się u nas pojawił, ale jeżeli tak to z pewnością wybiorę jakieś dwa kolory. Widziałam już swatche na Youtube i na zagranicznych blogach i muszę powiedzieć, że te matowe pomadki wyglądają bardzo przyjemnie! Jeżeli nie wejdą przed promocją, to na pewno skuszę się na jakiś kolor później. Cena: ok 20zł (przypuszczam)
L’oreal Color Riche Extraordinaire – (na zdjęciu omyłkowo wycofane Rouge Shine Caresse) nawilżające pomadki w płynie na bazie olejów przeznaczone dla suchych ust. Fajne połączenie błyszczyku z pomadką, która dodatkowo nawilża, nie podkreśla suchych skórek jednocześnie zostawiając na nich mocny kolor. Bardzo przyjemne w obsłudze, ale poza promocją zdecydowanie za drogie! Cena: ok 55zł regularnie.
Astor, Soft sensation lipcolor butter – długo się przed nimi broniłam, ale są to fajne nawilżające kredki do ust, które cechuje bardzo fajne napigmentowanie. Nie wżerają się w usta tak jak kredki z Rimmela, ale są równie wygodne w obsłudze i w fajnych kolorach.
          Reszta moich rekomendacji odnośnie tej części promocji znajduje się tutaj: [ klik ], nie chciałam ponownie wspominać o tych samych produktach. Jednakże warto zwrócić uwagę na pomadki Bourjois, nie tylko rouge edition velvet. Godne uwagi są również kredki do ust Rimmela, ale pozostałe produkty omówiłam w podlinkownym poście.
          Listopad to miesiąc zabójstw naszych portfeli. Dlaczego? Ponieważ poza promocją w Rossmanie pozostałe drogerie również zarzucają nas rabatami. Hebe ma również podzieloną promocję [ klik w gazetkę ], tam jednak znajdują się również między innymi balsamy do ciała, korektory jak i kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Natura również wychodzi na przeciw swoim klientom i obniża ceny na kosmetyki kolorowe ż o 40%, a wiecie co fajnego jest w Naturze? Kobo, Catrice, Essence! Cała gazetka [ tutaj ]. Drogeria Super Pharm nie pozostaje dłużna i też ma dla nas sporo produktów przecenionych, a wszystkie znajdują się [ tutaj ]
          Także listopad to zdecydowanie miesiąc zachęcający do zakupów kosmetycznych. Ja już swoją listę mam, nie jest długa, ale na pewno wpadnie w moje ręce coś ciekawego. A Ty planujesz wyprawę na kosmetyczne zakupowe szaleństwo?