blogi-social-media
           Pięć blogów, które chcę Wam dziś polecić nie będą dotykały strefy kosmetycznej. Ostatnio interesuję się też stronami, które dotykają tematów social mediów, marketingu internetowego, lifestylu i muskam też tematykę podróży. Coraz częściej sięgam do tekstów, które pomagają mi się rozwijać i blogi, które chcę Wam dziś pokazać bardzo mi w tym pomagają. Blog to ważny element mojej codzienności, źródło dodatkowego zarobku, świetna zabawa, pasja i coś czym chciałabym zajmować się w przyszłości zawodowo. Jeżeli planujecie blogowanie na poważnie, interesujecie się tematyką mediów społecznościowych, działalności w internecie i marketingu, to myślę, że moje dzisiejsze propozycje przypadną Wam do gustu. 
A DREAMER’S LIFE – blog, który odkryłam całkowicie przypadkiem, dzięki jednej grupie na FB. Na blogu Angeliki znajdujemy tematykę związaną z podróżami, jedzeniem i lifestylem. Blog obfituje w ciekawe zdjęcia, interesujące posty napisane w przyjemny i lekki sposób, a i kosmetykomaniaczki znajdą tam coś dla siebie. Od czasu do czasu na blogu pojawia się też Arek i choć to jednak Angelika zarządza blogiem, to jego również bardzo przyjemnie się czyta. 

URSZULA MARKETING – to właśnie Urszula stworzyła grupę na Facebooku, która zrzesza i pomaga promować wartościowe treści tworzone przez blogerów. Blog Uli to absolutny skarbiec wiedzy o marketingu internetowym, jeżeli więc interesujesz się tym tematem, koniecznie musisz do niej zajrzeć. Warto zapisać się również na jej newsletter, bo przesyła ciekawe i przydatne porady, które spokojnie możemy zastosować prowadząc bloga. Dodatkowo stworzyła ebook dotyczący tworzenia aktywnej grupy na FB – jeżeli planujesz takie działanie, warto go pobrać.

BIZNESOWE INFO – blog Agnieszki, która od lat pracuje w domu i jest freelancerką. Na blog podpowiada innym w jaki sposób mogą zarabiać, siedząc w domu, na blogu, robi również zestawienia swoich zarobków i na czym udało jej się w danym miesiącu zarobić. Uważam, że jeżeli traktujecie blogowanie poważnie i chcecie na nim zarobić, blog Agnieszki to ogromne źródło wiedzy w tym zakresie. Własnie wydała książkę „Zostań Freelancerem. Praca zdalna od A do Z”, którą na pewno sobie sprawię. 

CZAPLICKA.EU – Moniki Czaplickiej chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Często bywa na wydarzeniach blogerskich i opowiada o kryzysach w social mediach. Jej blog to kopalnia wiedzy zarówno marketingowej, jak i tej dotyczącej działalności w social mediach. Czytam ją dopiero od niedawna, ale znalazłam na jej blogu odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań. Jeżeli nie znacie Czaplickiej, wizyta na jej stronie jest absolutnie obowiązkowa.
JASONHUNT.PL – w tym wypadku właściwie nie musiałabym pisać nic więcej. Sam adres bloga powinien mówić za siebie i myślę, że mówi. Tomka czytam od bardzo dawna i bardzo nieregularnie. Nie wszystkie teksty lubię, nie ze wszystkimi opiniami się zgadzam, ale bardzo lubię jego styl pytania i podejście do blogowania. Czytałam wszystkie jego książki i choć THORN jest moim zdaniem porażką, to te dotyczące blogów to must have dla każdego blogera.

          Jeżeli znacie jakieś blogi dotyczące podobnych tematów, koniecznie musicie zostawić mi do nich linki w komentarzach! Im więcej tym lepiej, a ja aktualnie jestem jak gąbka. Chłonę każdą wiedzę, którą mogę później wykorzystać przy rozwoju bloga i podpiętych pod niego kanałów social media.

Znacie któryś z poleconych przeze mnie blogów?