Doszły mnie słuchy, że od 20-26 maja w Rossmanie będzie kolejna spora promocja. Tym razem będzie dotyczyła pielęgnacji twarzy, która niestety nie będzie obejmować kosmetyków męskich, ani maseczek. Słyszałam, że informacja jest już potwierdzona przez Rossmanna, więc trzeba zrobić listę zakupów! Myślę, że warto pomyśleć o ewentualnych odwiedzinach drogerii, pielęgnacji twarzy nigdy za wiele. Poza tym pokażę Wam dziś jakie jeszcze są promocje, które warto sprawdzić.

          W Rossmannie może w tym momencie nie ma żadnej zachwycającej promocji, ale jest kilka produktów godnych uwagi, również dla mężczyzn. Sporo pielęgnacji włosów, trochę kolorówki i produktów do pielęgnacji ciała. Całą gazetkę macie [ tutajlub klikając w obrazek. Co najważniejsze od 20.05 -40% na pielęgnację twarzy, więc warto zwrócić też uwagę na coś dla mam i przygotować się na ewentualne zakupy! Ja też na pewno po coś zajdę, niekoniecznie dla mamy, ale na pewno po coś dla siebie.

          Hebe również ma dla na sporo promocji, nawet znalazł się w gazetce [ klik ] rabat na pudełeczko byGlossy. Ja żałuję, że nie mam Hebe bliżej ponieważ bardzo lubię tą drogerię, mają sporo Revlona (którego nie ma każdy Rossmann), Gosha, Kallosa i wiele innych marek, które bardzo lubię. W poszukiwaniu jakiegoś prezentu dla mamy, pewnie i tam trafię.

            Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na jakiś upominek z okazji dnia mamy, warto zajrzeć do Natury, gdzie jest sporo rabatów na różne perfumy, ale też i pielęgnację: gazetka [ klik ]. Wiecie, że w tej drogerii niedawno pojawiła się nowa marka W7? W Szczecinie w centrum handlowym MOLO już znalazłam ich szafę!

          Jeżeli lubicie rozpieszczać zarówno siebie, jak i swoje mamy to koniecznie musicie zajść do Douglasa: gazetka [ klik ], bo jest naprawdę sporo przecen na fajne produkty. Chociażby mniaturki korektora i nocnego serum z Estee Lauder za 39zł, albo colorburst z Revlona za 29zł, myślę że to całkiem niezłe ceny.

          Nie zapomnijmy też o Super Pharm, gdzie od jakiegoś czasu pojawiają się naprawdę zacne promocje. Całą gazetkę zobaczycie tutaj: [ klik ] i zaznaczam, że warto ją przejrzeć, bo możęcie znaleźć przecenione produkty z Tołpy, Biovaxa, L’oreala czy Nivea.
          Jeżeli jeszcze nie dość Wam kuszenia, to Tesco ma też całkiem zacny katalog kosmetyczny [ klik ] oraz nowo odkryta przeze mnie drogeria, Daily: gazetka [ klik ] i o ile mnie pamięć nie myli, to w Szczecinie jest tylko jedna i okazuje się, że ja regularnie do niej zachodziłam, nieświadomie, że to właśnie ta drogeria… Czy to już choroba?

           Mam nadzieję, że uda Wam się skorzystać z promocji i mam nadzieję, że rabaty w Rossmannie faktycznie dojdą do skutku, jak tylko informacja zostanie potwierdzona na pewno Was o tym poinformuję i przygotuję post, o tym co warto kupić wtedy w Rossmannie. Tymczasem ja lecę szykować się na makijaż!