Wyniki rozdania ogłoszone, adresy nadesłane więc przyszła pora na pokazanie Wam drugiego makijażu z sesji, czyli Paulina w wersji ślubnej. Jest to makijaż, który wybierałyśmy razem, głównie jeżeli chodzi o kolorystykę. Znów postawiłyśmy na delikatność, ponieważ większość Pań właśnie takie wersje makijaży woli, szczególnie właśnie te które idą do ślubu.  Nie zapomniałyśmy o kresce ani o delikatnym rozświetleniu, nawet zapytałam mojej modelki czy poszłaby w takim makijażu do ślubu i powiedziała, że tak więc chyba praca nie poszła na marne. Zresztą sami oceńcie!
  

                 Makijaż tak jak zresztą cała reszt był wykonany kosmetykami Stage Line, Kryolan i Mist, także światowej sławy i jakości marki znane wśród wielu wizażystów. Żeby wykonać odpowiedni makijaż ślubny musimy konsultować się z klientką i zrobić makijaż według jej uznania, ponieważ jest to ważny element najważniejszego dnia w jej życiu. Jeżeli tego nie zrobimy to nasza klientka będzie czuła się niekomfortowo, zmyje makijaż i będzie szukać kogoś innego, więc na pewno już do nas nie wróci, a przecież to chodzi właśnie o zadowolenie z wykonanej usługi.
           Makijaże ślubne mają to do siebie, że są kompilacją trzech makijaży: ślubnego, wieczorowego i fotograficznego, ponieważ musi dobrze wyglądać na zdjęciach, podczas imprezy no i w czasie samej uroczystości. Także nie lada wyzwanie przed nami aby wykonać taki makijaż w dobrej jakości, który musi wytrzymać wiele, wiele godzin. Na szczęście są na to sposoby!

          Nasz makijaż jest kobiecy, delikatny ale jednocześnie z podkreśleniem urody modelki, jednocześnie dodając jej seksownego spojrzenia poprzez delikatną czarną kreskę. Efekt końcowy widoczny na zdjęciach jest świetny i bardzo się cieszę, że w tej sesji zdecydowałam się na taki makijaż.
A Wam jak się podoba? 🙂