Miałam ochotę dzisiaj na coś mocniejszego, ale co nie zdominowałoby mojego oka. Coś z czym bez problemu mogłabym wyjść do ludzi nie strasząc wieczorowym makijażem. Miałam ochotę NA COŚ wykonanego paletką Sleek Vintage Romance, bo jak ją maglowałam zaraz po tym jak przyszła, tak ostatnio leżała zaniedbana, a ja miałam na nią strasznego smaka! Oto efekt mojej  dzisiejszej zabawy!

mocny-makijaz-dzienny

mocny-makijaz-dzienny
Dziś ze światłem jest kiepsko, ale coś tam udało mi się uzyskać. W każdym razie… Na twarzy mam krem BB Collistar, bo chciałam coś lżejszego no i oczywiście bronzer ➥ the Balm Bahama mama i róż tej samej marki ➥ Down Boy. Usta pomalowałam metodą palcową pomadką Golden Rose Velvet matt 20, bo nie chciałam mocnego efektu, a jedynie taki pigmencik jaki właśnie możecie zobaczyć. Do pomalowania oka użyłam wspomnianej wcześniej paletki tylko i wyłącznie. Na linię wodną nałożyłam korektor Catrice (właściwie kamuflaż) i wszystko utrwaliłam pudrem z essence. Jeżeli macie ochotę na ten makijaż krok po kroku dajcie znać w komentarzach a Wam przygotuję.          
mocny-makijaz-dzienny

mocny-makijaz-dzienny

Paletka genialne trafia w moje gusta i nie wiem czemu tyle leżała nie ruszana (pewnie, przez moją fazę na maty ostatnio) ale już ją wyciągnęłam i się teraz bawić będę! Życzę kochani miłego dnia, a sama lecę na aż jedne ćwiczenia na uczelni za jakieś dwie godzinki. Buziaki!