Kiedyś nie lubiłam składać życzeń, ale od kilku lat sprawia mi to przyjemność. Właściwie pisanie życzeń, bo składanie ich osobiście jakoś zawsze mnie krępuje, co można powiedzieć poza wszystkiego najlepszego, wesołych świąt? Rozgadywać się nie wypada.
          W związku z tym, że tutaj na szczęście nie muszę robić tego osobiście to mogę się rozwinąć. W takim razie z okazji świąt, które się zaczynają dzisiejszego wieczora chciałabym Wam złożyć najlepsze i najserdeczniejsze życzenia jakie możecie sobie wyobrazić. 
          Życzę Wam, aby te święta był spokojne, bez kłótni, spięć i nerwów, żebyście nie musieli w te święta się stresować, a wręcz przeciwnie. Życzę Wam wypoczynku, relaksu  zregenerowania sił na sylwestra i na nowy rok. Życzę Wam abyście mieli dużo siły i odwagi by spełniać swoje marzenia, aby te Święta dały Wam dużo radości, przez co chętnie będziecie wyczekiwać następnych! Chciałabym również życzyć Wam abyście byli szczęśliwi i żebyście potrafili tym szczęściem się dzielić z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi. Nie przejedzcie się i nie rozleniwcie, bo cały rok taki będzie!
          Poza tym wszystkim chcę Wam życzyć zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo tak naprawdę to właśnie ono jest w życiu najważniejsze. Bez niego nie bylibyśmy w stanie zrobić praktycznie nic. Także bądźcie zdrowi, bądźcie szczęśliwi i dzielcie się swoim szczęściem!
Dziękuję, że jesteście ze mną! :*
PS. Nie robię żadnej przerwy Świątecznej, mam w zanadrzu kilka notek, także nie myślcie sobie że zniknę na święta! Mam nadzieję, że Wy też nie znikacie!