zoeva-matte
Zoeva matte, to najnowsza propozycja marki, która nie będzie niestety dostępna w Polsce. Nie wiedzieć czemu, producent postanowił ograniczyć  jej dostępność. Ponieważ ja jestem chora, przede wszystkim na ciepłe kolory, a Zoevę chwalą gdzie nie spojrzę – postanowiłam się skusić. Tym o to sposobem, powstał kolejny (tak, już jeden się w tym roku pokazał) film na YouTube. Przygotowałam dla Was szybkie i bardzo proste smokey, z użyciem właśnie tej palety. Natomiast recenzji możecie się spodziewać pod koniec lutego.
zoeva-matte
zoeva-matte
Do wykonania tego makijażu użyłam:
Twarz:
– Benefitn Porefessional
– Urban Decay, All Nighter, 0.5 + 3.0
– Mac Mineralize concealer, NC20
– Makeup Geek, contour powder: Complicated, Infidelity
Oczy:
– MAC Mineralize, NC20
– Zoeva matte: Nighthawks, Urban Culture, Eerily Empty, Chat Late At Night, Cheap Bar, Lonely City
– Zoeva, Light highlit Margarethe
Usta:
– Inglot, konturówka 74
– Makeup Geek, Soccer mom

Tutorial podlinkowałam Wam poniżej, wystarczy że klikniecie w miniaturkę filmu. Tam również podpisane są wszystkie pędzle jakich użyłam w tym makijażu. Jeżeli macie ochotę, to zapraszam do subskrypcji, klikania kciuków do góry i zostawiania komentarzy. Chciałabym w tym roku rozbijać kanał, skupiając się, póki co, głównie na makijażu. Tutaj zostawiam też bezpośredni link do kanału.

Jeżeli chciałybyście abym nagrała jakiś konkretny makijaż, macie ochotę aby zrealizowała coś, co pokazywałam na blogu lub macie jakąś swoją wizję – zostawcie mi swoją propozycję w komentarzu. Chętnie zapiszę sobie Wasze propozycje czy pomysły i powoli będę je realizować. Następny w planach, makijaż walentynkowy paletą Too Faced, Sweet Peach! Co Wy na to?

Koniecznie dajcie znać czy makijaż Wam się podoba i czy macie ochotę na więcej filmów ode mnie?