wibo-neutral-eyeshadow-palette
           Pokazując Wam paletę Wibo, Neutral eyeshadow palette [KLIK] zapytałam czy macie ochotę na makijaż krok po kroku wykonany tą paletą. Sporo z Was wyraziło taką chęć, w związku z czym właśnie dziś, taki makijaż przygotowałam. Co prawda skusiłam się na użycie jeszcze jednego produktu drogeryjnego do makijażu oka, ale mam nadzieję, że i tak Wam się spodoba. Osobiście lubię odrobinę koloru, nawet w makijażu dziennym. Jeżeli podobnie jak ja preferujecie makijaże, w których nie dominują jedynie beże i brązy to myślę, że dzisiejszy makijaż będzie również propozycją dla Was. 
          Oczywiście zamiast niebieskiej kredki możecie użyć dowolnego koloru, w którym czujecie się dobrze. Może to być fiolet, brąz, zieleń jak i turkus – odcień zależy już od Waszych preferencji. Możecie też pominąć ten kolorowy element w makijażu i po prostu pominąć krok z kredką i jedynie przyciemnić zewnętrzny kącik najciemniejszym brązem. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak możecie pobawić się z paletą Wibo, neutral eyeshadow palette to wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

wibo-neutral-eyeshadow-palette

Oczy:
– Maybelline color tattoo, creme de nude
– Wibo, eyeshadow palette
– Rimmel Skandaleyes, 014 bright blue
– L’oreal one milion lashes, so couture

Brwi:
– Golden Rose brow powder, 106
– MAC, brow gel, clear

Twarz:
– Kat Von Do, Lock it foundation
– Dr Irena Eris, radiance fluid, Ivory
– Dr Irena Eris, loose powder
– ABH, Contour kit: Vanilla Fawn, Tawa
– theBalm, Frat Boy

Usta:
– deBBY, lip pencil nr 6
– Golden Rose Velvet matte, 02
– Jeffree Star, I’m Nude

wibo-neutral-eyeshadow-palette

1. Cieniem peach cream zaznaczam przestrzeń powyżej załamania powieki, używam do tego dość puchatego pędzelka.
2. Przyciemniam załamanie i zewnętrzną część górnej powieki cieniem secret eye i robię to mniejszym, bardziej precyzyjnym puchatym pędzlem.
3. Większym pędzlem pencil brush nakładam warm soil na zewnętrzny i wewnętrzny kącik górnej powieki. Środkową część pozostawiam pustą.
4. Za pomocą palca wklepuję cień magic touch na środek powieki ruchomej, łącząc i blendując go nałożonym wcześniej cieniem.
5. Na zewnętrzną część dolnej powieki, mniej więcej do połowy nakładam kredkę Scandaleyes 014 bright blue i rozcieram ją prawie na całą długość powieki, małym, płaskim pędzelkiem.
6. Przyciemniam z zewnętrznej części dolną oraz górną linię rzęs, płaskim pędzlem o prosto ściętym włosiu za pomocą cienia smoky black.
7. Maleńkim języczkowym pędzelkiem nakładam cień magic touch w wewnętrzny kąci oka.
8. Tuszuję rzęsy i wedle uznania doklejam sztuczne (czego ja nie zrobiłam) i makijaż jest gotowy!
wibo-neutral-eyeshadow-palette

            Zawsze staram się, aby makijaże krok po kroku, były dość proste do odtworzenia. Następnym razem przygotuję jednak coś trudniejszego, abyście mogły w domu wykonać też te bardziej skomplikowane techniki. Mam nadzieję, że dzisiejsza propozycja Wam się podoba, a inne makijaże krok po kroku, które przygotowałam na blogu, możecie zobaczyć [TUTAJ]. Koniecznie dajcie znać czy makijaż Wam się podoba i czy planujecie zakup palety Wibo, neutral eyeshadow palette? Ja ją polubiłam, aczkolwiek nie będzie to mój must have.
W makijażu dziennym stawiacie raczej na mega neutralny look, czy lubicie dodać sobie trochę koloru?