Kobiecość, elegancja i klasa – właśnie z tym kojarzą mi się czerwone paznokcie. Walentynki to doskonała okazja, żeby zaszaleć z tym kolorem, nawet jak nie obchodzicie tego święta. Walentynkowe paznokcie mogą zachwycać!

walentynkowe paznokcie

Walentynkowe paznokcie

Powoli staje się to tradycją, że pokazuję Wam na blogu walentynkowe paznokcie. Wydaje mi się, że jest to bardzo przyjemny temat, a zdobienia, które można z tej okazji wykonać mogą być proste i eleganckie. Postanowiłam w tym roku znów przygotować dla Was coś, co będziecie mogły wykonać same w domu – w końcu wszystkie lubimy łatwe i szybkie rozwiązania. W dodatku asortyment marki Semilac niedawno poszerzył się o 5 nowych lakierów stworzonych właśnie z myślą o walentynkach.

Tegoroczne walentynkowe paznokcie są wykonane z wykorzystaniem lakierów z najnowszej kolekcji. Poniżej przygotowałam dla Was opis każdego odcienia, moich faworytów i porównanie kilku kolorów czerwieni.

ZOBACZ: Najpiękniejsze czerwone lakiery i walentynkowe zdobienie

Użyte kolory: 345 Gorgeous Red, 347 Pretty Red Glitter, 349 Delicate Vanilla Glitter

Walentynki 2021: nowe kolory Semilac

Uważam, że każda kobieta powinna mieć w swoim domu czerwony lakier do paznokci. To piękny i elegancki kolor, który pasuje na prawie wszystkie okazje. Jestem też całkowicie przekonana, że każda z nas wygląda pięknie z czerwonymi paznokciami, tylko trzeba znaleźć swój idealny odcień. Semilac szaleje w tej kwestii i do swojego asortymentu wprowadził kolejne kolory w różnych wykończeniach:

  • 345 Gorgeous Red – mocno nasycona, dość ciemna czerwień bez pomarańczowych tonów. Bardzo wyrafinowana i kobieca.
  • 346 Chic Red Glitter – dość ciepła, ale nie pomarańczowa czerwień z dużą ilością połyskujących, mocno odbijających światło drobinek.
  • 347 Pretty Red Glitter – głęboka, brokatowa, chłodna i elegancka, półtransparentna czerwień. Doskonała jako dodatek do wielu stylizacji.
  • 348 Charming Ruby Glitter – połączenie fukcji i karmazynu z dużą domieszką różu i brokatowych drobinek.
  • 349 Delicate Vanilla Glitter – szampańskie różowe złoto! Najpiękniejszy kolor z całej walentynkowej kolekcji.
walentynkowe paznokcie 2021

Różne odcienie czerwieni

Wiem, że może się wydawać, że każda czerwień jest taka sama. Jest w tym dużo racji, ale w przypadku tego konkretnego koloru mała różnica ma duże znaczenie. Czerwień może być mocna, delikatna, ciepła, chłodna, neutralna, głęboka i wyblakła. Wybór jest ogromny, co daje nam właściwie nieograniczone możliwości tworzenia stylizacji. Jestem przekonana, że w szerokim asortymencie lakierów marki każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Nie dajcie sobie wmówić, że czerwień nie jest dla Was, bo to nieprawda! Zawsze powtarzam moim klientkom, że czerwone usta i paznokcie, to doskonała biżuteria każdej kobiety.

paznokcie na walentynki 2021

Nie ważne czy lubicie tak intensywne paznokcie czy nie, ale musicie poznać Gorgeous Red. To mój drugi faworyt z całej kolekcji, który w porównaniu z trzema popularnymi odcieniami prezentuje się przepięknie. Same zobaczcie, niby tylko czerwony, a ile możliwości!

walentynkowe paznokcie krok po kroku

Koniecznie dajcie znać jak podoba Wam się mój minimalistyczny wzorek i nowe kolory lakierów Semilac! Oczywiście wszystkie wspomniane w poście produkty znajdziecie na stronie partnera dzisiejszego postu: semilac.pl

Jak będą wyglądać Wasze tegoroczne walentynkowe paznokcie? Planujecie jakieś szalone zdobienia?