Urban-Decay-All-nighter
          Firmy Urban Decay chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Ich palety Naked zrobiły furorę nie tylko wśród blogerek, ale wśród każdej potencjalnej kobiety, która nawet w małym stopniu interesuje się makijażem. Nic dziwnego, w końcu to klasyki. Osobiście bardzo lubię tę markę i chętnie sięgam po produkty, które oferuje. Byłam w posiadaniu Naked 3 i pracowałam na kilku innych produktach, które pozytywnie mnie zaskoczyły. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać nieco inny kosmetyk marki Urban Decay, który również jest godny uwagi. Bo przecież chcemy aby nasz makijaż zawsze wyglądał nieskazitelnie i długo się trzymał. Czyż nie mam racji? 
Urban-Decay-All-nighter
          Szafy z produktami Urban Decay dostępne są stacjonarnie lub online w Sephorze lub na stronie firmowej UD. Ja swój produkt kupiłam w szczecińskiej Sephorze kilka miesięcy temu (jak nie rok!) i nadeszła pora abyście i Wy poznali go tak dobrze, jak ja. Mgiełka all nighter, Makeup Setting Spray jak sama nazwa wskazuje, to produkt stworzony do utrwalania makijażu. Producent zapewnia wielogodzinne, utrwalenie i odświeżenie, które sprawi, że nasz makeup będzie się trzymał nawet do 16 godzin. Według informacji na opakowaniu mgiełka nie posiada olejów ani parabenów. 

Jak stosować all nighter makeup setting spray?

Wystarczy spryskać makijaż mgiełką dwa lub trzy razy, trzymając atomizer 20-30cm od twarzy wykonując dłonią kształt krzyża. Od góry w dół i od prawej do lewej. W ten sposób mamy pewność, że cały makijaż został dokładnie pokryty utrwalaczem.

          Mgiełka Urban Decay świetnie sprawdza się w roli utrwalacza makijażu. Nie jestem pewna, czy faktycznie 16h ale u mnie po wielu testach, makijaż trzymał się prawie bez zmian przez 11h. Początkowo nie byłam do niej przekonana, wręcz byłam zła, że wydałam taką kasę w błoto, ale na szczęście się nie poddałam. Sprawdza się bardzo dobrze przy cerach suchych, normalnych i mieszanych, makijaż przez wiele godzin pozostaje nienaruszony. Niestety cery tłuste nie będą tak zadowolone, bo po około 7-8h makijaż wymaga niewielkich poprawek. Znalazłam natomiast trzy dodatkowe zastosowania mgiełki, za co lubię ją jeszcze bardziej!      

1. Zauważyłam, że mgiełka nadaje się nie tylko do utrwalania makijażu, ale i do likwidowania jego pudrowości. Zaraz po nałożeniu pudru warto popsikać twarz mgiełką all nighter, wklepać ją palcami lub gąbeczką i wrażenie pudrowości podkładu znika, a skóra wygląda na świeżą i naturalnie gładką.
2. Zdecydowanie ułatwia pracę podczas aplikacji pigmentów i sypkich cieni. Wystarczy spryskać nią pędzelek, którym chcemy nałożyć pigment lub cień i mamy pewność, że nie będzie się sypał i zdecydowanie dłużej wytrzyma na powiece.
3. Aplikując produkty w powyższy sposób zauważyłam, że kolory są bardziej intensywne, mocniejsze i bardziej jaskrawe. W końcu właściwie jest to aplikacja na mokro, a to zawsze podbija kolory – w przypadku mgiełki dodatkowo je utrwala. 
Urban-Decay-All-nighter
          Mgiełka Urban Decay nie jednokrotnie znalazła się wśród moich ulubieńców i tym razem nie mogę jej pominąć. Uwielbiam ją kiedy potrzebuję dodatkowego utrwalenia, a stosowana codziennie nie zapycha, nie podrażnia i nie przesusza. Jestem skłonna polecić go każdej z Was, choć 132zł to nie jest cena dla każdego. Na szczęście niejednokrotnie Sephora oferuje promocje i właśnie wtedy radzę rozejrzeć się za mgiełką all nighter. Lubię ją głównie za to, że jest wielozadaniowa i mogę ją stosować na co dzień!


Jestem ciekawa jakie są Wasze ulubione mgiełki utrwalające makijaż?