Pięknie opalona skóra, ale bez wylegiwania na słońcu? Znalazłam bronzer, który robi efekt wow za każdym razem i daje efekt skóry muśniętej słońcem! To Fenty Beauty bronzer sun stalk’r w kolorze Coco Naughty. Zapraszam na recenzję.

bronzer fenty coco naughty

Fenty Beauty bronzer sun stalk’r

Jak wszystkie kosmetyki Fenty, tak i ten bronzer jest zamknięty w pięknym, prostym opakowaniu w kształcie heksagonu. Po otwarciu naszym oczom ukazuje się estetyczne, proste tłoczenie z logo Fenty. Sun Stalk’r Instant Suntan Bronzing Powder jest dostępny aktualnie w 9 kolorach – ja wybrałam Coco Naughty. To produkt prasowany o miękkiej, jedwabnej konsystencji i matowym wykończeniu.

Bronzer Fenty Beauty (cena: 179 zł/6,23 g.) jest dostępny w Sephorze online i stacjonarnie.

ZOBACZ: BRONZER DO OPALANIA – MOJE TOP 3

Idealny bronzer do opalania

Muszę przyznać, że bronzer Fenty Beauty jest niezwykle przyjemny w pracy! Pięknie się rozciera, bardzo ładnie wtapia w skórę, nie robi plam i pozostawia na skórze lekki, matowy efekt. Nie da się nałożyć go za dużo, bo bezproblemowo współpracuje z pędzlem i łatwo rozciera się do mgiełki. Jest trwały, nie traci na intensywności w ciągu dnia i doskonale łączy się z innymi produktami.

Odcień Coco Naughty jest ciepły i po aplikacji na skórze wygląda bardzo naturalnie. Daje efekt opalonej, muśniętem słońcem skóry – moim zdaniem jest idealny właśnie na teraz! Szczególnie, że używając filtrów skóra opala się bardzo delikatnie, więc odrobina dodatkowego przybrązowienia będzie latem w sam raz. Pokazywałam efekt na moim Instagramie (@AGWERBLOG)

fenty beauty bronzer

Bronzer Fenty Beauty – czy jest dla każdego?

Zdecydowanie tak! Bardzo podoba mi się jego wyważony pigment i łatwość aplikacji. Nawet niewprawione osoby spokojnie sobie z nim poradzą osiągając nieprzesadzony, lekki efekt. Bronzer Fenty występuje w w różnych odcieniach, zarówno takich do ocieplania, jak i do poprawiania konturu czy codziennego przybrązowienia. Naturalne wykończenie wygląda na skórze lekko, a różne kolory pozwalają osiągnąć rozmaite efekty w zależności od potrzeb.

Poza dość wysoką ceną, właściwie nie widzę jego wad. Świetnie się trzyma, nie robi żadnych problemów i po prostu wygląda dobrze!

Ocena produktu

Ocena ogólna9

Podsumowanie

9