Trendy w makijażu na wiosnę i lato 2018 | Sephora Trend Report

Trendy w makijażu na wiosnę

Jeżeli interesujecie się tym tematem, to na pewno chcecie poznać trendy w makijażu na wiosnę i lato 2018. Niedawno byłam w Warszawie na wydarzeniu Sephora Trend Report, które odbywało się w Arkadii w dniach 2-4.03.2018. To była moja pierwsza wizyta na trendach i bardzo mi się podobało! W związku z tym przybyłam, aby opowiedzieć Wam co będzie modne w makijażu tej wiosny i latem. Jeżeli lubicie być na bieżąco z trendami, moda jest dla Was ważna i chcecie być na czasie, zapraszam do dzisiejszego tekstu. Trochę się w makijażu pozmienia!

• Trendy w manicure na zimę 2018 + proste zdobienia | Semilac

• Brązowy makijaż wieczorowy ze złotem

Trendy w makijażu na wiosnę i lato 2018

Trzy wiodące trendy w makijażu na wiosnę to: róż, pop-doll i awangardowa kreska. Mam wrażenie, że wracamy do tych niesamowitych trendów i dopasowujemy je do współczesności, aby makijaż po raz kolejny był czymś wyjątkowym. Sezon wiosny i lata zostanie całkowicie zdominowany przez róż. Monochromatyczny makijaż nie tylko oka, ale i całej twarzy. W sezonie wiosennym i letni, warto sięgać po wszystkie odcienie różu. Różowe oko, usta pociągnięte tym kolorem i makijaż gotowy.  Pop-doll, to mówiąc krótko, makijaż w stylu Twiggy. Porcelanowa cera, lekko podkreślone oko i posklejane rzęsy. Mocny róż na ustach sprawi, że pop-doll staje się aktualna i bardzo modna. Kolejny trend, to awangardowa, niecodzienna kreska. Niekonwencjonalne podejście do klasycznej jaskółki, to mój niekwestionowany ulubieniec jeżeli chodzi o tegoroczne trendy w makijażu na wiosnę i lato. Eksperymenty, nieoczywiste kształty i przełamywanie stereotypów, to strzał w dziesiątkę tego sezonu!

Jak dobrać róż do policzków?

Co jeszcze się zmieni w makijażu?

Przede wszystkim, coraz więcej marek promuje odejście od matowych, wysuszonych ust. Wizażyści wielu marek promują połyskujące, zdrowe i lśniące usta. To będzie modne tegorocznej wiosny. Wciąż pozostajemy w trendach zdrowej i lśniącej skóry, a wśród nowych produktów dostępnych w perfumerii znajduje się chociażby podkład NARS, Natural Radiant Longwear Foundation, który ma dać efekt drugiej skóry, czy propozycja Yves Saint Laurent, All Hours. Pięknie wyglądająca skóra, wyrównany kolory, połyskujące i zdrowe policzki muśnięte różem, lśniące usta i dziewczęce oko. To trendy w makijażu na wiosnę i lato 2018. Ja jestem pod dużym wrażeniem, bo zapowiada się, że w 2018 roku wszystkie cofniemy się do lat młodości!

trendy w makijażu na wiosnę 2018

 

trendy w makijażu na wiosnę 2018

Sephora Trend Report

To był mój pierwszy wyjazd na tego typu wydarzenie i jestem pod wrażeniem. Sephora Trend Report, to święto trendów, podczas którego miłośniczki makijażu mogą poznać co w trawie piszczy. W tym roku na wszystkie uczestniczki czekało aż 18 stanowisk, przy których można było odbyć makijażowe (i nie tylko!) konsultacje. Nowości, rozmowy z profesjonalistami… Nic tylko spędzić cały weekend w Arkadii czerpiąc wiedzę od najlepszych. Żałuję, że nie mogłam zostać dłużej, bo chętnie zajrzałabym na stanowiska marek i podejrzała Martę Parciak w akcji, ale niestety obowiązki wzywały. Niesamowicie się cieszę, że mogłam się spotkać z dziewczynami, które od dawna śledzę i podziwiam. Takie spotkania są zawsze mega ekscytujące. Dziękuję dziewczyny 🙂

trendy w makijażu na wiosnę 2018

Podążacie za trendami w makijażu czy raczej obstajecie całkowicie przy swoim stylu?

- aGwer