Od ostatniego posta tego typu, minęły aż trzy miesiące, a obiecałam sobie, że będę przygotowywać je raz w miesiącu. Ach, ten mój brak systematyczności… Uwielbiam tego typu posty, ponieważ można wśród poleceń, znaleźć blogi, które w morzu blogosfery są godnymi uwagi perełkami. Dzisiaj tematyka blogów, które chcę Wam polecić, nieco odbiega od tego, co zazwyczaj pokazuję. Wśród dzisiejszych kosmetycznych klimatów, znajdzie się coś jedzeniowego i również coś dla mam. Jeżeli chcecie poznać 5 blogów, które bez dwóch zdań powinnyście czytać, zapraszam do lektury!
OKIEM JUSTYNY – zawsze rzetelna, przesympatyczna i miła osoba. Oczywiście, Justyna na swoim blogu zajmuje się kosmetykami, ale wiem również, że bawi się fotografią. Ponadto czuję się zobowiązana wspomnieć, że autorka bloga zajęła się też nagrywaniem filmów na Youtube, link do kanału znajdziecie na blogu Justyny!
SALTLESS – tutaj zaskoczę Was tym, jak smaczne może być życie bez soli. Nieskromnie muszę wspomnieć, że między innymi to właśnie ja namówiłam Martę, żeby założyła bloga i świetnie jej to idzie! Jeżeli szukacie pomysłów na smaczne, szybkie dania, to koniecznie musicie zajrzeć na jej bloga. Ale ostrzegam, może polecieć Wam ślinka na widok takich pyszności. 
LITTLE BIG THING – blog szalonej młodej mamy, ze świetnym poczuciem humoru i luźnym podejściem do życia. Autorka bloga, Paulina – to moja wieloletnia przyjaciółka, która aktualnie układa sobie życie w Hiszpanii. Choć pisze mocno nieregularnie, każdy jej tekst jest świetnie napisany i przyjemnie się go czyta. Paulina pisała wcześniej dość kontrowersyjnego bloga Grils Watch Porn i kiedy została mamą, postanowiła się przebrandowić. Koniecznie zajrzyjcie!
POZYTYWNA MAMA – kolejny blog kosmetyczny, który warto poznać. Mama, która chciała stworzyć miejsce w sieci dla kobiet, które też wychowują dzieci i nie chcą zapomnieć o sobie. Fajnie się ją czyta, robi piękne zdjęcia i odnoszę wrażenie, że jak sama nazwa bloga wskazuje, jest mega pozytywną osobą! Choć rzadko u niej komentuję (co powinnam zmienić) to często czytam i zachęcam Was, abyście również odkryły bloga Anety.
SUBIEKTYWNA BLOG – Patrycję, autorkę bloga, miałam okazję poznać osobiście już jakiś czas temu i ponieważ jej blog ma w sobie to COŚ, Wy też musicie go poznać. Patrycja, podobnie jak ja zajmuje się na blogu kosmetykami. Kolorówka, pielęgnacja, nowości i smaczki kosmetyczne, to coś co  na pewno znajdziecie na blogu Patrycji. Jeżeli jeszcze go nie znacie – koniecznie musicie nadrobić!

          Tak prezentuje się kolejne 5 blogów, którymi warto się zainteresować. Zamierzam w najbliższym czasie poszperać trochę w czeluściach blogosfery żeby odkryć miejsca, które są nieco mniej związane z naszym kosmetycznym światem. W końcu trzeba rozszerzać horyzonty.

A jakie Ty czytasz blogi, które i ja powinnam poznać? Zostaw swoją propozycję w komentarzu!