Mam nadzieję, że jesteś świadoma mojej działalności na YouTube? Jeżeli nie, to koniecznie musisz to zmienić! Szczególnie, że właśnie dziś pojawił się kolejny film. Tak, kręcę filmy o makijażu, ale chyba nic w tym dziwnego co? Na dziś przygotowałam lekką wersję makijażu jesiennego, dla fanek lżejszego oka. Wszystkie produkty z odpowiednimi oznaczeniami znajdują się w dzisiejszym poście, tak jak obiecałam w filmie. To co? Lecisz na jutuba?

soft-cut-crease

          Nie chciałabym powtarzać tego co mówiłam w filmie, ale wspomnę tylko, że dzisiejszy makijaż to taki soft cut crease, czyli nic ostrego. Makijaż jest miękki, płynny i kolory całkowicie się przenikają. Użycie neutralnych odcieni sprawia, że będzie pasował prawie każdej tęczówce, ale dzięki złotemu z delikatnym donami rudości fajnie podkreśli niebieską tęczówkę. Całą instrukcję znajdziecie na filmie powyżej jeżeli macie ochotę na taki look. Zależało mi na tym, aby makijaż był łatwy, szybki i wykonany produktami łatwo dostępnymi.
          Natomiast kolory jakie wybrałam z palet, zaznaczyłam poniżej na zdjęciach. Paletki są naprawdę przystępne cenowo i w fajnej jakości, więc warto zwrócić na nie uwagę. Podobnie zresztą jak na cień color tattoo w wersji matowej – jest zdecydowanie lepszy niż jego poprzednie wersje. W filmie zapomniałam wspomnieć o tym, że doczepiłam sobie sztuczne rzęsy z Eyelure nr 114, bardzo naturalne i delikatne.

kosmetyki-blog

kosmetyki-blog

Produkty które użyłam do wykonania całego makijażu:

Twarz:
– Revlon, Color stay 150 Buff
– Bourjois 1-2-3 Perfect, 52 vanilla vanilla
– Kryolan, derma color fixing powder, P2
– Anastasia Beverly Hills, banana

Brwi:
– Golden Rose, brow powder nr 106
– Collection, 01
– Senna, braw fix taupe

Oczy:
– Maybelline, color tattoo, creme de rose
– Makeup Revolution, cienie z palet Iconic 2, Iconic 3
– L;oreal, volume million lashes So couture
– Eyelure, lengthening 114

Usta:
– MAC, Velvet Teddy

cut-crease

cut-crease
          Oczywiście zachęcam do subskrypcji mojego kanału, oraz śledzenia na wszystkich kanałach społecznościowych. Jestem też bardzo ciekawa czy makijaż Ci się podoba, chętnie poznam Twoje zdanie jak i wszelkie uwagi!

Jaki Ty lubisz makijaż tej jesieni?

Inne moje makijaże znajdziesz [TUTAJ]