Wiem, że za oknem jeszcze jesień, ale ja już nie mogę doczekać się zimy! Jako ogromna fanka tej pory roku i wszystkiego co z nią związane byłam bardzo ciekawa co tym razem przygotuje dla nas moja ulubiona marka paznokciowa. Ponieważ dziś jest premiera nowości pokażę Wam całą kolekcję Semilac Winter Shimmer.

semilac warm cinnamon

Semilac Winter Shimmer

Nie wiem jak Wy uważacie, ale dla mnie zima to najpiękniejsza pora roku. Cudownie iskrzący śnieg, mróz na szybach, skrzypienie pod butami przy każdym roku. Uwielbiam tę zimową magię, czar lampek i chłodnych kolorów, jakie mnie wtedy otaczają. Marka pokazała nam w tym roku najmodniejsze kolory na zimę za pomocą kolekcji Semilac Winter Shimmer.

Kolekcja składa się z mroźnych szarości, chłodnego beżu, przygaszonego brązu i nie tylko. W dodatku wszystkie 7 kolorów zawiera delikatnie iskrząca drobinę, która zdecydowanie kojarzy mi się z połyskującym śniegiem w pełnym słońcu. Kwintesencja zimowych barw!

ZOBACZ: Czarne paznokcie hit czy kit? Jak je nosić i z czym łączyć.

kolekcja winter shimmer semilac
winter shimmer

Manicure na zimę

Jak tylko zobaczyłam kolory tej kolekcji od razu poczułam klimat! Zima poza czernią, bielą i czerwienią kojarzy mi się właśnie z szarością i błękitem, czyli raczej chłodnymi kolorami. Odcienie Semilac Winter Shimmer dokładnie takie są. W dodatku pięknie iskrzą i odzwierciedlają kolory, które często widujemy za oknem o tej porze roku. Lakiery mają dobrą pigmentację i taką gęstość jaką lubię. Nie są ani za rzadkie, ani za gęste i maluje się nimi raczej bez większych problemów. Jedynie odcień Icy Mint wymagał 3 warstw do osiągnięcia pełnego krycia.

Moi faworyci z kolekcji Semilac Winter Shimmer na ten moment to 324 Sea Blue i 323 Icy Mint. Ten duet możecie zobaczyć w pełnej okazałości na poniższym zdjęciu. Czuć od nich już ten mroźny klimat, prawda?

semilac sea blue
semilac kolekcja winter shimmer

Wszystkie lakiery oraz mnóstwo paznokciowych gadżetów znajdziecie na stronie Semilac.pl

Dajcie znać, który kolor z kolekcji Semilac Winter Shimmer podoba Wam się najbardziej! Czy Wy też już jesteście gotowe na zimę?

Post powstał we współpracy z marką Semilac