Nie będę nikogo bajerować – kocham jesień! Czekam na nią cały rok i jak tylko spadnie pierwszy liść, poczuję powiew chłodniejszego wiatru pochłaniam w ilościach hurtowych wszystko co podkreśla klimat tej pory roku. Lecę na Pumpkin Spice Late, kupuję małe dynie, wyciągam swetry i z zapartym tchem obserwuję nowości w świecie beauty. O tej porze doku wychodzą same perełki! Dlatego nie mogłam przejść obojętnie wobec najnowszej kolekcji Semilac Tastes of Fall. Jako samozwańcza naczelna #jesieniara muszę Wam ją pokazać!

semilac tastes of fall kolory

Semilac Tastes of fall

Jesień kojarzy mi się przede wszystkim z ciepłymi kolorami. Wszelkie odcienie ziemi, kawy, suchych liści, pysznych ciast czy aromatycznego wina. Ale to brzmi smacznie, prawda? Semilac postawił w swojej nowej kolekcji właśnie na odcienie smaków. Wiem, wiem jak to brzmi, ale to prawda! Zresztą same zobaczcie, jak smakowite są to kolory. Po brzegi wypełnione jesiennym, ciepłym klimatem, niezwykle inspirujące.

W kolekcji Semilac Tastes of Fall znalazło się 7 nowych, aromatycznych odcieni. Od zgaszonej czerwieni, po pikantną pomarańczę przez butelkową zieleń po morski granat. Odcienie są odpowiednio wyważone, stonowane i, co w moim odczuciu jest plusem, niezbyt nachalne. Cóż, jak zwykle marka trafiła w sedno, ponieważ kolekcja wspaniale oddaje jesienny klimat. A najgorsze jest to, że nie mogę zdecydować, w której wersji podobają mi się bardziej. Błyszczącej czy matowej?!

ZOBACZ: Najładniejsze lakiery na jesień

semilac nowa kolekcja 2021

Smaki jesieni w kolorach

Moim faworytem wśród całej kolekcji jest Raspberry Wine. Uwielbiam odcienie takiej nieoczywistej czerwieni, a tutaj mamy mieszankę ciepłych, chłodnych, lekko rudych tonacji. Dzięki czemu lakier wygląda niezwykle elegancko, ale jednocześnie nie jest zbyt intensywny. Uwielbiam go, chociaż ciężko było wybrać ulubieńca wśród takiego grona:

semilac 401 raspberry wine
kolekcja jesień semilac 2021

Marka Semilac po raz kolejny zamknęła w swoich buteleczkach kwintesencję pory roku. Jesień jest przepiękna i dzięki Tastes of Fall bez problemu mogę przenieść ją na swoje paznokcie. Wszystkie wymienione w poście lakiery znajdziecie na stronie semilac.pl (partnerem dzisiejszego postu).

Który kolor z kolekcji Semilac Tastes of Fall najbardziej Wam się podoba?