Niektórzy wierzą w niezwykłą moc przypisaną kamieniom szlachetnym. Mogą być talizmanami dającymi szczęście, amuletem dodającym odwagi, symbolizującym sukces lub po prostu pięknym dodatkiem do każdej stylizacji. Semilac uważa, że kobiety też mają super moce, dlatego stworzył kolekcję inspirowaną kamieniami szlachetnymi. Dziś pokażę Wam z bliska Semilac Shimmer Stone, czyli 5 nowych lakierów w pięknych kolorach.

kolekcja shimmer stone

Semilac Shimmer Stone – nowa kolekcja!

Najnowsza kolekcja Semilac to 5 niezwykłych kolorów wykończonych opalizującym złotem. Cała kolekcja inspirowana jest pięcioma kamieniami:

  • Agat – kamień pomagający odnaleźć równowagę.
  • Diament – wyzwalający kreatywność.
  • Rubin – przyciągający pozytywną energię.
  • Bursztyn – będący symbolem sukcesu.
  • Szafir – dodający odwagi.

To jednak nie koniec nowości. Marka Semilac od wielu lat zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości lakierów hybrydowych i udało jej się opracować formułę, która jest pozbawiona składników Hema, Bis-Hema, Di-Hema oraz TPO. Jeżeli zwracacie uwagę na zawartość tych składników w swoich lakierach, od teraz problem z głowy!

ZOBACZ: 11 najpiękniejszych lakierów hybrydowych na 2022

shimmer stone lakiery

Kolekcja Semilac Shimmer Stone kolory

Wśród odcieni znajduje się jasny i ciemny róż, cieplutki bursztyn, lekka szarość i nietuzinkowy błękit. Jeżeli lubicie lakiery hybrydowe, w których coś delikatnie się błyszczy, ale nie rzuca się mocno w oczy, kolekcja Shimmer Stone powinna Wam się spodobać! Każdy z pięciu kolorów ma w sobie maleńki złoty shimmer, który przepięknie mieni się w słońcu, dodając całej stylizacji uroku.

Lakiery z kolekcji Shimmer Stone są dość rzadkie w konsystencji, ale świetnie kryją. Pełne krycie osiągnęłam po dwóch warstwach i efekty tego malowania możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

semilac shimmer stone kolory

375 Semilac Shimmer Stone Agate

Agat, to kamień symbolizujący miłość, wierność i równowagę, jego kolor jest bardzo nieoczywisty, ale myślę, że przypadnie Wam do gustu. Shimmer Stone Agate to odcień ciepłej szarości z lekko fioletową bazą, która wspaniale komponuje się z opalizującymi na złoto drobinkami.

376 Semilac Shimmer Stone Pink Diamond

Shimmer Stone Pink Diamond to odcień delikatnego, jasnego różu muśniętego promieniami słońca. Całość zwieńczona jest oczywiście złotą poświatą, która wygląda przy tym kolorze bardzo dziewczęco. Diament to kamień wyzwalający odwagę i kreatywność. Myślę, że ten kolor będzie pasował do wielu codziennych stylizacji.

377 Semilac Shimmer Stone Ruby

Rubin to kamień o przepięknym kolorze i niezwykłej mocy przyciągania pozytywnej energii. Lakier Shimmer Stone Ruby na pewno będzie znakomitym poprawiaczem humoru. Jest to odcień brudnego różu, delikatnie zmieszanego z fioletem. Jest nieco bardziej intensywny niż pozostałe kolory, ale ma w sobie to COŚ!

378 Semilac Shimmer Stone Amber

Ciepło pięknego bursztynu w wersji na paznokcie zaskoczy Was swoją delikatnością. Semilac Shimmer Stone Amber to róż o mocno brzoskwiniowej bazie i ciepłej tonacji. Złote drobinki podkreślają ciepłą barwę tego lakieru. Ten odcień będzie pięknie podkreślał opalone dłonie.

379 Semilac Shimmer Stone Saphirre

Stone Saphirre to odcień nietuzinkowego, lekko fioletowego, brudnego błękitu połączonego ze złotą drobiną. To połączenie wygląda bardzo oryginalnie i zdecydowanie przyciąga spojrzenia. Szafir to kamień dodający odwagi, a jeżeli na co dzień Wam jej brakuje, żeby zaszaleć z manicure, to może z lakierem Stone Saphire spróbujecie?

semilac pink diamond 376
shimmer stone semilac

Muszę przyznać, że inspiracja kamieniami szlachetnymi to bardzo ciekawy pomysł. Nie spodziewałam się, że kolory będą tak oryginalne i podoba mi się interpretacja, którą przygotowała dla nas marka Semilac. Shimmer Stone Ruby to mój zdecydowany faworyt! Cała kolekcja oraz inne produkty marki znajdziecie na stronie semilac.pl

Który kolor z kolekcji Shimmer Stone podoba Wam się najbardziej?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.