kolekcja Semilac pastells 2

Semilac co chwilę zaskakuje nas nowościami i tym razem marka postanowiła nas oczarować.  Kolekcja lakierów hybrydowych Semilac Pastells 2, to uzupełnienie do istniejącej już linii lakierów Pastells. Tym razem kolekcję uzupełniło aż 9 wyjątkowych kolorów, wśród których zdecydowanie dominują różne odcienie różu. Jako wierna użytkowniczka lakierów hybrydowych i wielka fanka pasteli, nie mogłam przejść obok tej kolekcji obojętnie. Dziś pokażę Wam wszystkie kolory z kolekcji Pastells 2 bo uważam, że są doskonałą propozycją na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę!

Zobacz: Semilac SemiBeats by Margaret

Semilac Pastells 2

Semilac Pastells 2 - soft pink

Semilac Pastells 2

Kolekcja wzbogaciła się o siedem przepięknych odcieni różu i dwie wariacje na temat fioletu. Choć nigdy nie byłam wielką fanką różowych paznokci, kolekcja Semilac Pastells 2 urzekła mnie już od samego początku również różami. Delikatne, kobiece, a właściwie bardzo dziewczęce kolory będą doskonałą alternatywą na wiosnę, a nawet na lato! Wszystkie lakiery mają kremowe wykończenie i pełne krycie osiągają przy dwóch cienkich warstwach. Polecam jednak jako bazy użyć np. hardi milk, choć oczywiście nie jest to konieczność, u mnie to po prostu standard. Każdy lakier kosztuje 29,99zł. Nie zauważyłam aby smużyły, a ich trwałość dorównuje pozostałym lakierom hybrydowym Semilac.

Wszystkie kolory od 272 do 278 to piękne róże, jedne bardziej, drugie mniej pastelowe i wszystkie są naprawdę śliczne. Sweet Pink, Light Fuchsia i Soft Pink są dość intensywne, ale absolutnie nie odbiera im to uroku. Bardzo podobają mi się Creamy Beige i Salmon Pink, czuję że te dwa lakiery wylądują na moich paznokciach w następnej kolejności. W najnowszej kolekcji Semilac Pastells 2 nie mogło zabraknąć fioletu, w końcu to kolor tego roku. Light Violet to mój nr 1 z całej kolekcji, jest przepiękny i całkowicie w moim stylu! Pokazywałam Wam go zresztą na Insta Stories na Instagramie, bo noszę go już od dłuższego czasu. Cała kolekcja prezentuje się lekko, dziewczęco i po prostu wiosennie

Zobacz: Semilac Frappe 135, najpopularniejszy lakier marki!

Semilac Pastells 2 recenzja

kolory Semilac Pastells 2

Wiosna na paznokciach z Semilac Pastells 2

Nie będę ukrywać, że kolekcja bardzo przypadła mi do gustu, ale właściwie mogłam się tego spodziewać. Najczęściej na moich paznokciach lądują właśnie pastele. Semilac Pastells 2, to jednocześnie spokojna i dynamiczna kolekcja. Taki odskok od ciemnych, intensywnych kolorów, które często towarzyszyły nam zimą. Przyjemny powiew wiosennej świeżości to coś, co na pewno nie jedna z nas ma ochotę zobaczyć na swoich paznokciach (i za oknem zresztą też). Marka po raz kolejny pozytywnie nastraja nas na nadchodzące dni i przygotowuje na nadejście prawdziwej wiosny, nie tylko tej kalendarzowej, która w końcu już za nami. Nie wiem jak Wy, ale ja po raz kolejny jestem zauroczona i uważam, że marka znów trafiła w sedno. Moje paznokcie już są gotowe na nadejście wiosny! A Wasze?

Przegląd lakierów nude marki Semilac •

Jak wyglądają Wasze wiosenne przygotowania? 

Post powstał we współpracy z marką.