Eleganckie, delikatne i kobiece. Takie właśnie są lakiery z nowej kolekcji Semilac Naked Nails, która właśnie pojawiła się w sprzedaży. Naturalnie piękne paznokcie w trwałym wydaniu!

Semilac naked nails

Semilac Naked Nails – nowa kolekcja

Jeszcze parę lat temu nie pomyślałabym, że mogę nałogowo nosić paznokcie w delikatnej wersji. Natomiast teraz każdy nowy nudziak wzbudza we mnie szybsze bicie serca. Dlatego kolekcja Semilac Naked Nails totalnie wpisuje się w mój gust i myślę, że Wam też się spodoba!

Kolekcja Naked Nails to kolory podkreślające naturalne piękno paznokci, eleganckie, proste i bardzo kobiece. Wszystkie 6 odcieni będzie pięknie wyglądać zarówno do codziennego manicure, klasycznego frencha, czy wersji z kolorowym twistem np. w postaci drobnych, kolorowych akcentów. Semilac Naked Nails to klasyka sama w sobie, która będzie pasować na każdą okazję. W kolekcji znajduje się 6 kolorów: 2 kryjące i 4 półtransparentne, które pozwalają osiągnąć maksymalnie naturalny efekt.

Poznajcie je z bliska!

semilac 585 caramel tan
semilac naked nails swatches

Naked Nails kolory

Jak wspomniałam, w kolekcji znajdują się kolory półtransparentne, które pięknie wyglądają na naturalnej płytce, ale również na bazie typu Semilac Fiber Base, która ma mleczny odcień i subtelnie podbija odcienie. Do pokazania wszystkich kolorów, wybrałam mleczny wzornik, żebyście bez problemu mogły wybrać odcień dla siebie. Każdy z nich został zaaplikowany w dwóch warstwach.

581 Delicate Coral – półtransparentny brzoskwiniowo-różowy nudziak z nutą koralu. Idealny na lato!

582 Natural Rose – lekki, delikatny, półtransparentny klasyczny róż.

583 Second Skin Nude – przepiękny, półtransparentny odcień neutralnego beżu.

Semilac second skin nude

584 Just Nude – piękny, półtransparentny beż o żółtej bazie, mój faworyt z całej kolekcji!

585 Caramel Tan – karmelowy róż z ciepłą bazą o pełnym kryciu.

586 Dirty Nude Rose – klasyczny odcień jasnego brudnego różu.

naked nails semilac

Naturalnie piękne paznokcie

Lakiery w wersji nude są po prozu piękne! Nie sądziłam, że kiedyś napiszę takie zdanie, bo uparcie twierdziłam, że nudziaki nigdy nie będą mi się podobać, że tylko kolor i szaleństwo. A tu proszę! Cała kolekcja Naked Nails prezentuje się pięknie i w 100% wpisała się w mój gust! Cieszę się, że w ofercie pojawiło się kilka nowych kolorów do codziennego manicure, bo tego nigdy za wiele. Lakiery mają gęstą, wygodną w pracy konsystencję i nie stwarzają problemów podczas aplikacji i ładnie rozkładają się na płytce. 4 z nich już przetestowałam i myślę, który kolor wybrać do kolejnego manicure… Jaki odcień obstawiacie? 😀

semilac kolekcja nude

Jeżeli są wśród Was fanki bardzo delikatnych paznokci ale eleganckich, to kolekcja Semilac Naked Nails powinna Wam się spodobać! Myślę, że to strzał w dziesiątkę dla wszystkich, którzy preferują delikatny manicure na co dzień i od święta.

Wszystkie produkty z dzisiejszego postu znajdziecie na stronie semilac.pl.

Który kolor z nowej kolekcji podoba Wam się najbardziej?

Post powstał we współpracy z marką Semilac