semilac-lila-story
  
          Jak tylko zobaczyłam nowe kolory z kolekcji Unique, to właśnie kolor 145 Lila Story wpadł mi w oko jako pierwszy. Pastelowy, delikatny, chłodny fiolet to coś, co tygryski lubią najbardziej, o tak! Chłodne, jasne i pastelowe kolory są aktualnie bardzo w moim klimacie. Jeżeli podobnie jak ja kochacie się w tego typu odcieniach, koniecznie musicie poznać z bliska Lila Story, a nawet uzupełnić kolekcję o ten kolor. W przeciwnym razie, będziecie gorzko żałować, a z dzisiejszego posta dowiecie się dlaczego. 
 semilac-lila-story
semilac-lila-story
          Czy muszę mówić coś więcej? Wydaje mi się, że zdjęcia Lila Story mówią same za siebie. Wyjątkowo, ten lakier bardzo dobrze się fotografuje i kolor jest baaardzo zbliżony do efektu w rzeczywistości.  Dla mnie to idealny kolor na co dzień, jeżeli nie mam ochoty na paznokcie całkowicie nude. Taki właśnie liliowy, delikatny i bardzo dziewczęcy fiolet będzie pasował właściwie każdej kobiecie, bo jest po prostu uniwersalny.
          Jeżeli jeszcze Was nie przekonałam, że to właśnie Lila Story powinna znaleźć się na Waszych paznokciach to musicie wiedzieć, że lakier osiąga pełne krycie przy dwóch cienkich warstwach i bosko wygląda na opalonych dłoniach. Nie zauważyłam żeby smużył, bąbelkował albo odpryskiwał w trakcie noszenia. Aplikacja jest bezproblemowa i od razu po wyjęciu dłoni z lampy, możemy cieszyć się eleganckimi, subtelnymi paznokciami. Ostatnio często używam tego zdania, ale po prostu trafiam na same perełki: Jestem absolutnie zakochana! Będę miała problem z wybraniem następnego koloru, bo póki co nie mogę się na niego napatrzeć, a w połączeniu z syrenką wygląda po prostu zjawiskowo.
semilac-lila-story
          Lila Story od Semilac, to moim zdaniem, jeden z piękniejszych kolorów na lato. Jego ogromną zaletą jest fakt, że chociaż nie jest to typowy, grzeczny nudziak, będzie pasował zarówno do pracy, jak i do szkoły po wakacjach. Nie jest nachalny czy zbyt intensywny, owszem przyciąga wzrok, ale dzięki niemu dłonie wyglądają delikatnie i kobieco. Czyż nie jest boski?

Jaki jest Wasz ulubiony lakier na lato?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.