Lubicie szybki, prosty i bezproblemowy manicure? Jeżeli tak, to zdecydowanie powinnyście poznać lakiery Semilac 5w1, a właśnie w tej linii pojawiły się 4 piękne kolory! Chodźcie je zobaczyć.

semilac 5w1 opinie

Semilac Extend Care 5w1, co to za lakiery?

Już parę lat temu opowiadałam Wam o Semilac Extend Care 5w1 i już wtedy byłam nimi zachwycona. To lakiery, które wymagają od nas absolutnie minimum. Mówiąc krótko, Semilac Extend Care 5w1 to produkty, które są właściwie samowystarczalne. Każdy z nich to:

  • Baza.
  • Kolor.
  • Top.
  • Nadbudowa.
  • Przedłużenie do 1cm
  • Pielęgnacja.

Dodatkowo potrzebujemy jedynie lampy i własnych umiejętności, żeby zrobić prosty, minimalistyczny manicure. Każdy lakier to szybkie, banalne i bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub nie mają ochoty poświęcać go dużo na manicure. Semilac 5w1 skracają czas manicure hybrydowego do absolutnego minimum, bo nie potrzebujemy osobno bazy, koloru i topu. Formuły lakierów zostały wzbogacone między innymi o takie składniki jak biotyna, proteiny soli i pszenicy, argininę, olejek z drzewa herbacianego i witaminę E. W ofercie znajdują się użytkowe, w większości delikatne kolory, które doskonale sprawdzą się na co dzień. Swoją drogą nie kojarzę innych produktów tego typu na rynku, co jest naprawdę imponujące!

extend base 5w1

Nowe kolory Semilac Extend Care 5w1

Uwielbiam tę serię! Mówiłam to nie raz, nie dwa i pewnie jeszcze niejednokrotnie to u mnie przeczytacie, ale lakiery Semilac 5w1 to moja ulubiona linia. Są mało wymagające, a rozszerzająca się gama kolorów daje olbrzymie możliwości. Ułatwiają zapuszczanie paznokci, skracają czas pracy, mają błyszczące wykończenie bez użycia topa. Gęsta formuła umożliwia dokładną aplikację – czego chcieć więcej! Używałam ich mnóstwo razy i przedłużenie, wzmocnienie, opiłowanie paznokcia nie sprawia żadnych problemów. Dla osoby takiej jak ja, której zawsze brakuje czasu, lakiery Semilac 5w1 to strzał w dziesiątkę. Do tej pory w ofercie dostępne było aż 28 kolorów, a teraz jeszcze pojawiły się kolejne 4 nowe! Wszystkie znajdziecie na stronie semilac.pl

Zobaczcie same, jakie one są urocze!

819 Semilac Extend Care 5w1 Blue Sky – piękny, delikatny, rozbielony błękit.

820 Semilac Extend Care 5w1 Light Gray – ciepła, rozbielona, bardzo delikatna szarość z nutką zieleni.

821 Semilac Extend Care 5w1 Light Peach – lekko ciepły, brzoskwiniowy beż.

822 Semilac Extend Care 5w1 Juicy Peach – ciemniejsza wersja koloru 821, piękna, letnia brzoskwinia.

semilac 5in 822
Semilac Extend Care 5w1 Juicy Peach 822

Jestem totalnie nieobiektywna jeżeli chodzi o tę linię lakierów. Uwielbiam ich praktyczność, niezawodność i przede wszystkim oszczędność czasu jaką umożliwiają. Nowe kolory szalenie mi się podobają i choć na start wybrałam odcień 822, to kusi mnie na zmianę na kolor 819. Ten błękit jest obłędny!

Który odcień z nowych lakierów Semilac Extend Care 5w1 najbardziej Wam się podoba?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.