Mocne kolory, kobieca siła, piękny manicure? To tylko kilka cech kolekcji Semilac Even Better Together. Poznajcie te nowe ślicznotki z bliska!

kolekcja semilac even better together

Semilac Even Better Together: doceniajMY swoje zalety

To, że Semilac zawsze zaskakuje nas pięknymi kolorami, już wszyscy wiemy. Tym razem kolekcją Even Better Together zaskakuje nie tylko odcieniami lakierów, ale i przekazem, który bardzo do mnie trafia.

Kolekcja Semilac Even Better Together jest opowieścią o kobiecych, wyjątkowych zaletach. To swoisty manifest kobiecej siły, wsparcia i wiary we własne możliwości. Marka zachęca nas do tego, żeby doceniać siłę swoich talentów, zalet, tworząc kolorowe stylizacje na paznokciach – samodzielnie lub w gronie przyjaciółek. Kampania mówi o tym, jak wielką siłę mają w sobie kobiety, że warto na co dzień doceniać siebie i swoje siostry, mamy, przyjaciółki, koleżanki, babcie. Że po prostu warto wierzyć w siebie i kobiety, które nas otaczają. Wiem, że to brzmi naprawdę banalnie, ale ja lubię taki przekaz. Prosty, ale trafiający prosto w serce i bardzo na czasie.

ZOBACZ: 7 napiękniejszych lakierów na lato

Semilac Even Better Together kolory

Kolekcja Semilac Even Better Together kolory

Mówiąc w skrócie: marka wprowadziła aż 8 nowych soczystych, wyrazistych kolorów idealnych na lato! Jeżeli lubicie kontrastowy manicure okraszony intensywnymi barwami, to zdecydowanie powinnyście zwrócić uwagę na tę kolekcję. Każdy z odcieni będzie ładnie łączył się z lakierami nude lub nawet z bezbarwną bazą. Dzięki bardzo wysokiej pigmentacji sprawdzą się również do wzorków i zdobień, jeżeli lubicie czasami zaszaleć.

433 Semilac Supporting Orange – mocny, ciepły odcień intensywnej pomarańczy.

434 Semilac Optimistic Red – kojarzy mi się z ciepłym odcieniem czerwonej pomarańczy.

435 Friendly Magenta – jaskrawy, ciepły, raczej jasny, bardzo mocny róż. 

436Powerfull Burgundy –  piękny, głęboki fiolet o ciepłej bazie.

437 Semilac Warm Raspberry –  malina o mocnej, intensywnej bazie z domieszką różu.

438 Semilac Calm Lavender – rozbielony, jasny fiolet z ciepłą bazą, uroczy delikates.

439 Strong Turquoise – klasyczny turkus o chłodnej bazie i mocnej intensywności.

440 Semilac Energetic Lime – neonowa, bardzo jaskrawa, wręcz fluorescencyjna zieleń.

lakiery hybrydowe semilac kolory

Kolekcja Semilac Even Better zdecydowanie jest skierowana do osób lubiących odważny manicure. Myślę, że pięknie będą się prezentować na opalonych dłoniach, w pedicure lub na imprezy na świeżym powietrzu. Moi faworyci to Calm Lavender, Strong Turquoise i Warm Raspberry. No same zobaczcie jakie są piękne!

Który kolor z kolekcji podoba Wam się najbardziej?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.