semilac-by-margaret
 

Wczoraj miała premierę najnowsza kolekcja marki Semilac: SemiBeats by Margaret. To autorska kolekcja artystki, która przy wyborze kolorów inspirowała się… swoim życiem. SemiBeats, to niezwykle intensywne, jaskrawe i pełne energii kolory, które będą dopełniać letnie stylizacje. Nowy zestaw lakierów ma poprawiać humor, wprowadzać do życia pozytywne wibracje i nadawać naszej codzienności odrobiny koloru. Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, więc marka jak zwykle trafiła w punkt jeżeli chodzi o wyczucie czasu z nową kolekcją. Kolory są iście letnie!
➥ Top Chameleon No Wipe
➥ Semi flash Metallic, lustrzane paznokcie
➥ Top Mat Total

Lakiery Semilac SemiBeats by Margaret

Semilac, Semibeats by Margaret

SemiBeats by Margaret to kolekcja dla kobiet, które lubią paznokcie w intensywnych barwach. Kolekcja, którą stworzyła Margaret to ukłon w stronę pełnych energii, lubiących wyzwania i barwne życie kobiet. Paleta barw proponowana przez markę, daje niesamowite pole możliwości. Ponadto niezależnie na jaki kolor się zdecydujemy, będzie on nadawać każdej stylizacji wyrazistości. Latem lubimy otaczać się intensywnymi barwami, więc wprowadzenie takich nowości to strzał w dziesiątkę. Cała kompozycja kolekcji, to odzwierciedlenie charakteru Margaret. Energetycznej, pełnej pomysłów, młodej i pięknej kobiety.
 
Sembeats by Margaret to 9 nowych kolorów w szeregach marki. Róż, pomarańcz i neonowe kolory, mięta, turkus i fantastyczny granat znajdą spore grono zwolenniczek, a ja zdecydowanie już do nich należę. Pierwsze pięć kolorów to mieszanka róży i pomarańczy oraz intensywnego, ale przygaszonego fioletu. Przez swoje neonowe wykończenie, te lakiery są troszkę rzadsze niż klasyczne hybrydy Semilac. Kolory 516-519 dadzą najlepszy efekt zaaplikowane na jasną, białą bazę. Choć przy dwóch warstwach, też mogą osiągnąć pełne krycie (co widać na zdjęciach). Pozostała czwórka, to bez dwóch zdań mój świat czyli mięta, turkus i granat. Te odcienie mają standardowo mocną pigmentację i pięknie kryją.
SemiBeats by Margaret
  • Tiny Rose, 516 – dziewczęcy, ciepły i nasycony róż.
  • Neon Pink, 517 – bardziej różowa i jeszcze bardziej neonowa wersja Mardi Gras.
  • Neon Orange, 518 –  oranżowa, ciepła czerwień.
  • Full Orange, 519 – jaskrawy, klasyczny ostry oranż.
  • Clear Amarant, 520 – przygaszona, stosunkowo jasna fuksja.
SemiBeats by Margaret
  • Turquoise Blue, 521 – soczysty, bardzo delikatnie wpadający w błękit odcień mięty.
  • Light Aquamarine, 522 – mięta z wyrazistą nutą zieleni.
  • Delicate Blue, 523 – żywy, intensywny turkus.
  • Deep Ultramarine, 524 – lekko przydymiony, ciemny kobalt.

Kolekcję określiłabym jednym, krótkim słowem: wyrazistość. Choć kolekcja jest bardzo bogata, a kolory mocno kontrastowe, na pewno przypadną do gustu tym z Was, które lubią szaleć z manicure. Osobiście  najczęściej będę sięgać po niebieskości, ale kusi mnie jeszcze Clear Amarant i Tiny Rose. Niedawno zmieniałam mani, ale kusi mnie aby przed wyjazdem na Blog Conference Poznań zaszaleć z nową kolekcją. Który kolor wybrać na pierwszy ogień?

 
Który kolor z kolekcji Semilac By Margaret podoba Wam się najbardziej?