Kolekcja Semilac Business Line

Kolekcja Semilac Business Line pojawiła się na rynku kilka tygodni temu. Nie muszę chyba Wam mówić, że nowy design buteleczek całkowicie do mnie przemawia? Ja mogłabym żyć tylko z białymi gadżetami. Jestem uzależniona od tego koloru i wcale nie jest mi wstyd. Podobnie jak każdego dnia mogłabym nosić inny kolor z najnowszej kolekcji. Dzisiaj mam przyjemność pokazać Wam aż 14 nowych kolorów z kolekcji Semilac Business Line i trzy nowe pyłki Flash, będzie co podziwiać. Szykujcie się na dopisanie kolejnych pozycji na swoich wishlistach!

Kolekcja Semilac Business Line

Semilac Business Line

Nowa linia lakierów marki Semilac powstała z myślą o kobietach biznesu. Delikatne, neutralne, subtelne kolory będą nadawać się zarówno do pracy, jak i na ważne spotkania. Co więcej dobór kolorów umożliwia noszenie pięknych paznokci również na co dzień czy na zajęcia. Subtelność barw sprawia, że dłonie wyglądają elegancko, kobieco i nienachalnie. Kolekcję Semilac Business Line wyróżniają białe, bardzo gustowne buteleczki, którym nie można odmówić uroku.
 
W nowej kolekcji znalazło się aż 36 nowych kolorów. Musicie przyznać, że wybór jest niesamowity i choć kolory mogą się wydawać dość podobne, to każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Większość lakierów kryje już przy drugiej warstwie, ale najlepiej nałożyć je co najmniej na hardi milk. W przypadku słabiej kryjących polecam zastosować biały lakier, ale szczerze mówiąc spokojnie wystarczą trzy cieniutkie warstwy dla pełnego krycia. Poniżej możecie zobaczyć aż 14 kolorów z kolekcji biznesowej.
 
Kolekcja Semilac Business Line

Semilac, Aurora flash

Ostatnio Semilac wypuścił masę nowych pyłków. Miałyśmy okazję oglądać te zmieniające kolor pod wpływem promieni UV czy istne neony. Wybór jest naprawdę ogromny, ale Semilac na tym nie poprzestaje! Ostatnio do tej całkiem sporej gromadki dołączyły trzy nowe pyłki. Każdy z nich jest wyjątkowy i daje zupełnie inny efekt. Można je wcierać palcem lub specjalnym aplikatorem, który dostępny jest w ofercie marki.
 
Aurora Gold & Geeen 681, który tworzy przepiękną, opalizującą na złoto i zielono taflę. Na białym lakierze prezentuje się pięknie. Ten pyłek wcieramy w top no wipe.
Aurora Pink 682, to różowo-złota piękność. Ja dostrzegam w niej odrobinę zieleni. Podobnie jak poprzedni pyłek, ten również wcieramy w top no wipe.
Mermaid 683, czyli klasyczna różowo-złoto-pomarańczowa syrenka. Nie daje na paznokciach efektu tafli, ale maleńkie drobinki pięknie odbijają światło. Ten pyłek wcieramy w warstwę dyspersyjną.
 
Kolekcja Semilac Business Line
 
Kolekcja Semilac Business Line
 
Nie wiem jak Wy, ale dla mnie takie kolory to must have. Niezależnie od tego czy idę na ważną imprezę, szykuje mi się wyjazd czy chcę po prostu wyglądać elegancko, to  zawsze się u mnie sprawdzą. Pasują do większości stylizacji, a dłonie prezentują się w nich bardzo kobieco. Kiedyś nie prędzej sięgnęłabym po ostry róż lub kobalt, ale aktualnie kocham się właśnie w takich kolorach,  a urozmaicenie manicure jakimś pyłkiem to zawsze strzał w dziesiątkę!
 
Kolekcja Semilac Business Line
 
Który kolor z kolekcji Semilac Business Line podoba Wam się najbardziej?
 

Post powstał we współpracy z marką.