Topy Semilac Blink Blink to aż 4 kolorystyczne odsłony nowych topów no wipe! Szybki i efektowny sposób na zmianę lub urozmaicenie manicure hybrydowego? Z topami Blink Blink to nic trudnego. Pokażę Wam dzisiaj nowości marki w akcji na różnych kolorach.

semilac top blink blink

Semilac Blink Blink: nowe topy no wipe

W każdym topie Blink Blink zatopione są tysiące płatów mieniących się na różne kolory. Mają różne kształty i dlatego każdy manicure nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dzięki formule no wipe wystarczy pokryć wybrany kolor jedną warstwą Semilac Blink Blink bez potrzeby przemywania cleanerem i efekt iskrzącego manicure gotowy. Szybko i błyszcząco, czyli tak jak lubię! To fajna alternatywa na domowe urozmaicenie mani w prosty i szybki sposób.

Przed Wami w całej swojej błyszczącej okazałości topy Semilac Blink Blink.

semilac top no wipe blink blink
semilac blink blink opinie

Semilac Blink Blink efekty na różnych kolorach

Topy Blink Blink dają różne efekty w zależności od bazowego koloru i to jest w nich najfajniejsze! Za każdym razem można osiągnąć inny, unikatowy manicure. Zatopione w lakierze płatki migoczą odbijając światło, rozświetlają każde zdobienie i stanowią mega fajny dodatek do każdej stylizacji. Nawet jeżeli stawiacie tylko na jeden kolor topy Blink Blink w oryginalny sposób go urozmaicą! W kolekcji znajdują się 4 odcienie:

ZOBACZ: Semilac Top No Wipe Sparkle Diamond

no wipe blink blink
semilac t14 blink blink
SEMILAC blink blink t14

Czy paznokcie blink blink są dla Ciebie?

Moim zdaniem nowe topy skierowane są dla osób, które lubią (podobnie jak ja), kiedy na paznokciach coś się dzieje, „ale bez przesady”. Wiecie o co mi chodzi. Piękny manicure, COŚ się zjawiskowo błyszczy, ale jednocześnie paznokcie nie przytłaczają, są schludne i kobiece.

Blink Blink to cztery topy, cztery różne odcienie i wielowymiarowy efekt zamknięty w prostej, klasycznej butelce. Formuła lakierów jest bardzo podobna do klasycznego topu no wipe. Czyli troszkę bardziej gęsta, ale łatwa w aplikacji. Na pewno się ucieszycie, że drobinek w topach jest tak dużo, że bez problemu i równomiernie rozprowadzają się po płytce paznokcia. Nie trzeba ich specjalnie nabierać, czy kombinować podczas malowania.

ZOBACZ: Lakiery hybrydowe – co kupić na początek?

Semilac blink blink cena
Który z topów Blink Blink podoba Wam się najbardziej?

Wszystkie produkty z dzisiejszego postu znajdziecie na stronie marki: semilac.pl, która jest partnerem dzisiejszego postu.