plyn-micelarny-garnier
          Demakijaż, to absolutna podstawa mojej pielęgnacji i nie wyobrażam sobie nie zmyć makijażu przed snem. Zazwyczaj sięgam po Garnier 3 w 1 do cery wrażliwej. Recenzja tego płynu micelarnego, powinna pojawić się na blogu już wieki temu. Używam go tak często i tak intensywnie, że zawsze brakowało mi czasu, żeby zrobić zdjęcia. Tym razem postanowiłam to nadrobić, w związku z czym przygotowałam recenzję najlepszego płynu, jakiego do tej pory używałam. Garnier 3 w 1, to płyn micelarny, który radzi sobie praktycznie ze wszystkim, a (poza działaniem) jedną z jego największych zalet jest naprawdę duża pojemność aż 400ml! 
plyn-micelarny-garnier

DANE TECHNICZNE, CENA I OBIETNICE PRODUCENTA

          Płyn micelarny Garnier 3 w 1 (ok. 20zł/szt), to produkt przeznaczony do każdego typu skóry, nawet do wrażliwej. Producent zapewnia, że to inteligentny kosmetyk i zastosowana technologia miceli, pozwala na zmycie makijażu bez pocierania skóry. Płyn ma spełniać 3 podstawowe funkcje: usuwać makijaż, oczyszczać i koić skórę. Nadaje się do oczu, twarzy i ust, nie podrażnia, a jego duża pojemność pozwala na 200 zastosowań. 
          Butelka 400ml produktu, zapewnia sporą wydajność dzięki czemu taki płyn starcza na zdecydowanie dłużej. Przy użytkowaniu jednej osoby, taka butelka może starczyć nawet na dwa miesiące. Ja używam tego płynu dodatkowo na klientkach, a i tak nie mogę narzekać na jego wydajność.
plyn-micelarny-garnier
plyn-micelarny-garnier

WŁAŚCIWOŚCI, DZIAŁANIE I WNIOSKI ZE STOSOWANIA

          Nie wiem już ile butelek tego płynu micelarnego zużyłam. Mogę śmiało powiedzieć, że co najmniej 10 i nie znalazłam jeszcze lepszego produktu. Takie same właściwości ma płyn micelarny Nivea, ale jego mniejsza o połowę pojemność go dyskwalifikuje. Garnier 3 w 1 radzi sobie z każdym rodzajem makijażu, nawet wodoodpornym. Faktycznie nie wymaga tarcia, wystarczy wacik z płynem przytrzymać dłużej w odpowiednim miejscu i delikatnie masować skórę np. przy matowej pomadce lub wodoodpornym tuszu do rzęs. Zauważyłam jednak, że jeżeli się spieszę i faktycznie potrę oczy to zdarza się, że oczy delikatnie mnie szczypią. Zazwyczaj dzieje się to wtedy, kiedy odrobina dostanie mi się do oczu, w związku z czym pośpiech przy demakijażu nie jest najlepszym doradcą.

          Płyn micelarny Garnier jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze dokładnie zmywa makijaż, nie podrażnia cery (która jest naczynkowa) i nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo szybko się wchłania i nie  wywołuje reakcji alergicznych, nawet podczas codziennego stosowania. Bardzo go lubię i zawsze jak potrzebuję kolejnej butelki, nie zastanawiam się nad czymś innym, to mój must have i ponadczasowy ulubieniec.

Znacie jakiś płyn micelarny, który działa podobnie jak Garnier 3 w 1?