Jak pomalować paznokcie na zimę? Czy są kolory, na które warto zwrócić uwagę przy manicure na święta i sylwestra? Zdecydowanie tak! Pokażę Wam 7 cudownie zimowych, świątecznych kolorów!

hybrydowe paznokcie zima 2022

Modne paznokcie zima 2022

Paznokciowe trendy zmieniają się wraz z porami roku. Właściwie nic w tym dziwnego, bo często przy wyborze koloru paznokci sugerujemy się tym, co widzimy za oknem. Choć umówmy się, pewne kolory nigdy nie wychodzą z mody, niezależnie od sezonu! Zawsze jednak znają się zwolenniczki delikatnego lub mocniejszego szaleństwa i właśnie dla nich jest ten wpis! Kolory, które Wam dzisiaj pokażę będą pięknie wyglądać samodzielnie, jak i w formie akcentu w manicure na zimę lub święta czy sylwestra.

Zimowe paznokcie: kolory

Zapewne większości z Was zima i okres okołoświąteczny kojarzą się z czerwienią, zielenią i kobaltem – mnie również! Dlatego właśnie o takich kolorach dzisiaj będziemy rozmawiać. Nie może też zabraknąć mocnego błysku, bo przecież kiedy nosić brokat na paznokciach, jak nie teraz?

W dodatku na tle białego świata, zielonej choinki czy rozmytych światełek takie kolory wyglądają po prostu dobrze!

ZOBACZ: Manicure na święta

paznokcie hybrydowe zima 2022
paznokcie zima 2022 kolory

Uważam, że paznokcie są wspaniałym dopełnieniem każdej stylizacji szczególnie na święta czy sylwestra. Dlatego warto wybierać takie kolory, w których czujemy się najlepiej. A jak będą przy okazji jeszcze błyszczeć i pasować do aktualnych trendów tym lepiej!

Jestem bardzo ciekawa, jakie odcienie jeszcze dopisałybyście do tej listy?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.