Konturowanie twarzy najczęściej kojarzy nam się z mocno podkreślonymi policzkami, intensywnym bronzerem i wyostrzonymi rysami. Słusznie, ale ten efekt może być naturalny i stonowany, dopasowany do codziennych makijaży. Paletka do konturowania Golden Rose to świetna alternatywa, dla tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, nie przepadają za mocnym efektem lub nie mają czasu na długie przesiadywanie przed lustrem.

golden rose paleta do konturowania

Paletka do konturowania Golden Rose

Paleta do konturowania Contour Powder Kit Golden Rose zamknięta jest w prostym, czarnym opakowaniu z lusterkiem. Jest niewielka, więc zmieści się w wyjazdowej kosmetyczce lub małej toaletce. W środku znajdują się 3 pudry do modelowania twarzy:

  • chłodny, najciemniejszy brąz do konturowania
  • ciepły, nieco jaśniejszy brąz do opalania skóry
  • jasny beż, który sprawdzi się do rozjaśniania odpowiednich partii

Każdy z pudrów waży 3,5g., a paleta kosztuje 28,90 zł w cenie regularnej. Można ją kupić w wielu drogeriach online oraz na wyspach Golden Rose.

ZOBACZ: Golden Rose Glow Kiss Tinted Lip Balm

paleta do konturowania golden rose

Konturowanie dla każdego

Paleta jest banalnie prosta w obsłudze, pudry nie robią plam, dobrze się rozcierają i wyglądają na skórze naturalnie. Nie uzyskamy nią przesadzonego, intensywnego efektu, dlatego do codziennych makijaży będzie w sam raz. Pudry mają matowe wykończenie, lekko się sypią podczas nabierania na pędzel, ale generalnie są dość wydajne.

Kolory są ładne, twarzowe i dobrze łączą się z produktami zaaplikowanymi pod spodem. Pudry trzymają się na buzi raczej poprawnie, zauważyłam, że mniej więcej po 6-7h efekt delikatnie słabnie. Wydaje mi się jednak, że w takiej cenie to naprawdę świetny wynik.

paleta do konturowania golden rose opinie
golden rose paleta do konturowania blog

Moim zdaniem paleta do konturowania Golden Rose sprawdzi się dla osób, które zaczynają zabawę z makijażem. Jest raczej bezproblemowa, rozcieranie bronzerów jest szybkie i proste, Dlatego będzie przy okazji dobrym wyborem dla osób, które nie za bardzo mają czas, ale lubią nosić pełny makijaż.

Moim zdaniem to produkt godny Waszej uwagi, szczególnie w takiej cenie.