Jakiś czas temu miałam przyjemność przeprowadzić metamorfozę na mojej koleżance z pracy. Kamila pracowała ze mną w dwóch miejscach i było mi niezmiernie miło, kiedy zgłosiła swoją chęć wzięcia udziału w metamorfozie. Tym oto sposobem spod moich pędzli Kamila wyszła w makijażu wieczorowym, gdzie postawiłyśmy na kolor i kocie oko. Jeżeli masz ochotę zobaczyć makijaż Kamili z bliska, zapraszam na dzisiejszy post. Jest co (a właściwie kogo) oglądać!


Makijaż dla rudowłosej

          Kiedy zapytałam na fanpage, o dzisiejszego posta, to właściwie jednogłośnie została wybrana metamorfoza. W związku z tym dziś nadeszła pora aby opublikować metamorfozę ślicznej, rudowłosej Kamili, o blisko nie określonym kolorze oczu. Ni to szarość, ni to błękit. Przepiękna mieszanka, która pozwoliła nam stworzyć makijaż wieczorowy w kolorze, a właściwie kolorach.

Makijaż dla rudowłosej

          Niestety makijaż wykonywałam już jakiś czas temu, więc nie mogę zamieścić tutaj spisu wszystkich kosmetyków. Pamiętam na pewno, że na oczach użyłam w większości cieni Makeup Geek, a kolory jakie wybrałam miały podkreślać zarówno oczy jak i kolor włosów mojej modelki. Chciałam osiągnąć efekt wieczorowego oka, ale takiego bez przesady, ponieważ Kamila na co dzień się raczej nie maluje (niewielkie poprawki). 
          W związku z tym chciałam postawić na kolor i podkreślenie pięknego kształtu oczu Kamili. Całość wykończona jest nieco mocniej, ponieważ jak wspomniałam, miał to być makijaż wieczorowy. Choć usta zachowałam stonowane, to jednak kości policzkowe zaznaczone zdecydowanie mocniej niż zrobiłabym to przy makijażu dziennym. Całość zaprezentowałam niżej, oczywiście za pozwoleniem mojej modelki.

Makijaż dla rudowłosej

Makijaż dla rudowłosej

          Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na temat tego makijażu. Ponieważ nie jest to typowy makijaż na wieczór, ze względu na to, że oko nie jest skrajnie mocne. Makijaż miał być wersją delikatności w wieczorowej wersji. Rude włosy, to trudny kolor zarówno w utrzymaniu jak i w doborze odpowiednich odcieni. Mam nadzieję, że udało mi się z tego wybrnąć, a Tobie makijaż się podoba.
Więcej makijaży spod moich pędzli na moim wizażowym profilu na FB: [klik]
Koniecznie daj znać w komentarzu co sądzisz o dzisiejszej metamorfozie!