Niedawno na naszym rynku pojawiły się nowe błyszczyki, a jak wiemy – błyszczyków nigdy dość! Pokażę Wam dzisiaj wszystkie nowe kolory Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze. Zapraszam na przegląd, jeżeli chcecie wybrać dla siebie jakiś kolor.

Błyszczyki Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze

Producent obiecuje, że błyszczyki Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze mają zapewniać lustrzany blask i optyczne powiększenie. Ich wegańska formuła ma być kremowa, ale nie klejąca i komfortowa w noszeniu. Aktualnie w ofercie jest 9 kolorów. Niektóre z nich są półtransparentne, pozostałe mają średni pigment i lekkie krycie. Co więcej, w składzie znajdują się składniki nawilżające: kwas hialuronowy, skwalan, olejek awokado i jojoba. Czyli nie powinny wysuszać.

Poniżej znajdziecie wszystkie 9 kolorów.

Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze shine lip gloss
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze honey creme
Melting Ice
Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze melting ice
Honey Creme
max factor 2000 calorie lip glaze cotton candy
Cotton Candy

Kolory błyszczyków Max Factor 2000 Calorie Lip Glaze

Kolory są raczej użytkowe. Myślę, że większość z nas znajdzie wśród tych błyszczyków coś dla siebie. Jest tu sporo nudziaków o różnej tonacji i większość z nich ma w sobie mieniące się drobinki Wyglądają bardzo soczyście.

ZOBACZ: Przepis na idealne usta nude

max factor 2000 calorie lip glaze blyszczyk
max factor 2000 calorie lip glaze guava flair
Guava flair
max factor 2000 calorie lip glaze pink fizz
Pink Fizz
max factor 2000 calorie lip glaze floral cream
floral cream

Czy błyszczyki Max Factor 2000 Calorie są trwałe?

Jak zapewne się domyślacie, nie są to najbardziej trwałe błyszczyki na świecie. Mają klasyczną dla tego typu produktów formułę. Nie przetrwają większego posiłku, odbijają się na szklankach i wymagają poprawek w ciągu dnia. Nie ma tutaj nic nadzwyczajnego, ale to raczej żadne zaskoczenie. Poprawki są bezproblemowe i dzięki lekkim kolorom i niezbyt mocnej pigmentacji (no może poza Berry Sorbet), można to robić bez lusterka.

blyszczyk max factor 2000 calorie lip glaze
max factor 2000 calorie lip glaze berry sorbet
Berry Sorbet

max factor 2000 calorie lip glaze carmel swish
Nectar Punch

Jak noszą się te błyszczyki?

Generalnie są bardzo w porządku. Faktycznie nawilżają usta, nie obciążają ich i, co dla mnie jest mega ważne, nie kleją się! Ładnie wyglądają na ustach i pomimo, że aplikator jest ogromny, to jest całkiem wygodny. Nie mogę im wiele zarzucić, ale nie miałam wobec nich jakichś wielkich oczekiwań, to przecież po prostu błyszczyki 🙂

Miałyście okazję już ich używać?

Produkty dostałam w paczce PR