Przyszła pora aby na blogu pojawił się kolejny filmik z tutorialem makijażowym. Tym razem chciałam Wam pokazać makijaż dla kobiet, które borykają się z opadającą powieką. Niestety tego rodzaju „problem” dotyka wielu kobiet, ale jest wiele sposobów aby sobie z nim radzić i o jednym z nich pojawi się post za jakiś czas. Dziś jednak zabawimy się makijażem, który świetnie się nada dla takiej powieki. Dodatkowo świetnie sprawdzi się przy piwnych, brązowych oraz zielonych oczach. Jeżeli jesteście ciekawi jak wykonałam ten makijaż, zapraszam na filmik na końcu posta.

          Makijaż wykonałam całkowicie paletką firmy The Balm Nude Tude, którą uwielbiam i ubóstwiam. Mój must have makijażowy! Choć miałam z nią niewielki przebój (o którym niebawem napiszę) jestem niesamowicie zadowolona z jej zakupu!! 
          W makijażu opadającej powieki warto skupić się na dolnej części oka i właśnie tak zrobiłam w tym makijażu, mocniejszy kolor oraz podkreślenie dało zamierzony efekt powiększenia oka i podkreślenia dolnej powieki. Taki zabieg skupia uwagę właśnie na dolnej części a jasne cienie na górnej powiece optycznie powiększają oko. Jeżeli jesteście ciekawi jak wykonać ten makijaż zapraszam na filmik na dole notki!

          Myślę, że to nie jest nic trudnego, właściwie można w ten sposób wykonać wiele makijaży w różnych kolorach, dodając np. delikatną kreskę na górnej powiece, niekoniecznie wyraźną. Dodając ciemniejszych kolorów możemy zrobić z tego mocniejszy makijaż wieczorowy, wybierając zaś jaśniejsze cienie makijaż dzienny. Wszystko wedle uznania. U mnie ten makijaż gości często i bardzo dobrze się w nim czuję, wykonanie jest szybkie i bez problemowe.
          Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba! 🙂

PS. Musicie mi wybaczyć jeszcze kilka tevhmicznych niedociągnięć w filmiku i uciekanie momentami z kadru, ale wciąż się uczę 😀 dajcie znać czy jest lepiej niż ostatnio 🙂