Jesień w pełni, a to znak, że szaleństwo paznokciowe dopiero się zacznie! Dla wszystkich poszukujących wrażeń i nowych możliwości w manicure hybrydowym przedstawiam nową kolekcję MAGNETIC GLOW Cat eye Samilac. Zobaczcie jak łatwo jest odmienić każdy manicure za pomocą jednego lakieru.

magnetic-glow-semilac

MAGNETIC GLOW Cat eye Samilac

Schyłek jesień i nieuchronnie zbliżająca się zima to fajny moment na paznokciowe eksperymenty. Niby jeszcze czujemy jesień, ale już z tyłu głowy krążą nam lampeczki, światełka i oczywiście wszechogarniający błysk. Tutaj z pomocą przybywa kolekcja MAGNETIC GLOW Cat eye Semilac, czyli nowa odsłona kultowego już efektu kociego oka. Zawsze kiedy myślę o lakierach typu cat eye nie czuję wielkiej ekscytacji i za każdym razem jak ich używam jestem zaskoczona jak bardzo mi się ten efekt podoba! To taki nieoczywisty, wielowymiarowy blask, którym sami możemy manipulować.

Kolory z nowej kolekcji zapewniają oryginalny efekt, dobre krycie, różnorodny błysk i szybki sposób na urozmaicenie manicure. Czyli coś co tygryski lubią najbardziej! MAGNETIC GLOW Cat eye to paleta klasycznych, bezpiecznych barw, które przepięknie uzupełnią nawet codzienny manicure.

magnetic glow cat eye
semilac magnetic cat eye

Kolory magnetycznego efektu cat eye

To już kolejny raz, kiedy Semilac oferuje nam ciekawe rozwiązanie w użytkowych kolorach. Co więcej MAGNETIC GLOW Cat Eye daje nam nie tylko kocie oko, ale wręcz efekt biżuteryjnych, eleganckich paznokci. Wszystko zależy od tego czy sięgniemy po magnes, czy nie. Same zobaczcie jak pięknie wygląda nowa siódemka!

ZOBACZ: Smaki jesieni, czyli Semilac Tastes of Fall

Jak zrobić efekt cat eye?

Właściwie to nic trudnego. Mając pod ręką magnes jesteśmy w stanie stworzyć mnóstwo niepowtarzalnych stylizacji z wykorzystaniem nowych lakierów. Przed utwardzeniem lakieru wystarczy przyłożyć jedną końcówkę dedykowanej łopatki magnetycznej, żeby przesunąć drobinki zatopione w hybrydzie. Przystawiając ją dalej lub bliżej możemy uzyskać zupełnie inny układ kolorów i dopasować efekt końcowy do swoich potrzeb. Następnie można zrobić to samo z drugiej strony, żeby uzyskać ładny efekt przejścia. Trwa to dosłownie kilka sekund, a ile z tego frajdy!

jak zrobic cat eye
magnes kocie oko
magnes do kociego oka

Jak wykorzystać MAGNETIC GLOW Cat eye w manicure?

Przede wszystkim jako nietuzinkowy akcent Waszego manicure. Wystarczy pomalować jeden lub dwa paznokcie, chwycić za magnes i stworzyć wyjątkowy wzorek. Całość pokryć topem i voilà! Jeżeli danego dnia nie macie ochoty na kocie oko, ale lubicie piękny błysk wystarczy pokryć wybrany kolor topem i cieszyć się biżuteryjnym, eleganckim blaskiem. Lakiery hybrydowe MAGNETIC GLOW Cat eye to kolory przemyślane, więc nawet osoby, które nie przepadają za eksperymentami w manicure mogą wśród nich znaleźć coś dla siebie.

Poniżej przygotowałam dla Was aż 4 propozycje zabawy z efektem cat eye, które możecie wykorzystać na swoich paznokciach!

322 my pink dust semilac

Dajcie się porwać błyszczącemu szaleństwu! Jak Wam się podoba nowa kolekcja?

Post powstał we współpracy z marką Semilac.