Palety cieni Iconic od Makup Revolution swego czasu robiły ogromną furorę wśród blogerek i vlogerek makijażowych. Nie pojmowałam ich fenomenu, dopóki nie dostałam tych palet do ręki. Dziś po przetestowaniu wszystkich trzech, chciałabym Wam pokazać je z bliska i odpowiedzieć na pytanie, która z nich jest najlepsza. W związku z tym, jeżeli macie ochotę lepiej poznać palety, które zrobiły w okół siebie tyle szumu, zapraszam Was na dzisiejszy post. 

Iconic Makeup Revolution

Iconic Makeup Revolution

          Jak zwykle, czym Was na pewno nie zaskoczę, zacznę od kwestii technicznych. Każda z palet zamknięta jest w takim samym plastikowym opakowaniu. Wyglądają elegancko i kusząco, opakowania wydają się porządne, ale ja preferuje te kartonowe. Poza tym, jak widzicie cienie są podzielone na prostokąty i w każdej z palet znajduje się 12 odcieni, za 19.90zł jest to bardzo niezły interes! Każda z palet Iconic od Makeup Revolution jest inspirowana paletami Naked od Urban Decay i tak jak one są podzielona numerami od 1 do 3. Używam ich już od jakiegoś czasu, malowałam siebie jak i moje klientki i muszę przyznać, że jestem pełna podziwu. Nie spodziewałam się, że produkty za tak niską cenę, mogą być aż tak dobre. Mają fajną pigmentację, bardzo przyzwoitą trwałość i świetnie sprawdzają się na co dzień jak i na większe okazje. Nie tracą swojej pigmentacji podczas blendowania, nieco się osypują, ale uwierzcie mi, cienie za 199zł również się nieco osypują. Poniżej pokażę Wam każdą po kolei razem ze swatchami.

Iconic 1 Makeup Revolution

Iconic 1 Makeup Revolution
Iconic 1 Makeup Revolution – paleta zaopatrzona jest zarówno w tonacje delikatnie chłodniejszą jak i ciepłe złota i brązy. Jeżeli chodzi o pigmentacje nie jest źle, choć maty są troszkę słabiej napigmentowane niż reszta. Natomiast wykończenia to w tej palecie są różnorakie: znajdziemy perlę, satynę i mat czyli właściwie full wypas, dzięki któremu stworzymy wiele wariacji na temat makijażu. Bardzo dobrze się nimi pracuje, świetnie się rozcierają, łączą ze sobą nie tracąc swojej pigmentacji (jedynie matów trzeba troszkę dokładać czasami). Jest świetna do makijaży dziennych, bez dwóch zdań.
Iconic 2 Makeup Revolution

Iconic 2 Makeup Revolution
Iconic 2 Makeup Revolution – ta paleta jest już przeznaczona raczej dla kobiet bardziej odważnych. Mamy tu więcej złota, czerń i zdecydowanie więcej cieni perłowych. Świetnie nadaje się do makijaży wieczorowych przez wykończenie cieni i dobór kolorystyki. Złota, srebra i odcienie pochodne dają bardzo wiele możliwości jeżeli lubujecie w takich odcieniach na wieczór. Bardzo dobra pigmentacja i, podobnie jak jej poprzedniczka, również bardzo dobrze pracuje się tymi cieniami. Ja jestem nią zachwycona, ponieważ od jakiegoś czasu kusiła mnie Naked 2, a teraz mam swoją wersję!
Iconic 3 Makeup Revolution

Iconic 3 Makeup Revolution
Iconic 3 Makeup Revolution – mój niekwestionowany faworyt. Piękne neutralne odcienie, gdzie głównym podtonem jest chłodny róż. Cała w ogóle paleta zachowana jest raczej w zimnej tonacji. Oczywiście jest to zamiennik dla słynnej już Naked 3 i muszę przyznać, że ja jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolona. W tej palecie znajdziemy cienie na dzień, na wieczór i jak na moje oko i kolory są przepiękne. Nic tylko się malować!
          Która z tych palet jest najlepsza? Jeżeli mam być szczera, to powiem Wam, że one wszystkie są świetne! Jedyny wyznacznik w ich ocenie, to po prostu kolory, bo jeżeli chodzi o pigmentację i wykończenia to jest bardzo podobnie. Różnice są tak znikome, że właściwie ich brak. W kwestii kolorystycznej, to moim zdaniem najlepsza jest Iconic 3, następna w kolejności Iconic 2 i na końcu Iconic 1. Jednakże jest to ocena bardzo subiektywna ponieważ wiadomo, każdy ma inny gust! Do mnie najbardziej trafiają kolory trójki, zaś jedynka mniej mi odpowiada. Wiem, że te palety wzbudzają wiele zachwytów i wiecie co? Naprawdę się nie dziwię! 
Wszystkie 3 palety dostaniecie na www.kosmetykomania.pl, gdzie aktualnie jest na nie promocja i możecie je dorwać za 16,99zł!
Koniecznie dajcie znać, jaki jest Wasz ranking palet Iconic?