Jestem pewna, że niektóre z Was wybierają się dzisiaj na jakąś imprezę! W końcu mamy piątek, więc nic w tym dziwnego. Jeżeli nie macie pomysłu na wieczorowy makijaż, ani ochoty na nic skomplikowanego, przygotowałam dla Was tutorial krok po kroku, wykonany całkowicie paletką Iconic 2 od Makeup Revolution. Jeżeli więc macie ochotę dowiedzieć się, jak wykonać dość prosty, ten makijaż, a macie pod ręką paletkę Iconic 2 lub inną z podobnymi odcieniami, zapraszam was na dzisiejszy makijaż wieczorowy krok po kroku!

 makijaż wieczorowy krok po kroku

          Postanowiłam pokazać Wam makijaż uniwersalny, który podkreśli każdy kolor oczu. Właśnie dlatego użyłam paletki Iconic 2, która nie dość, że jest tania, cienie są fajnej jakości to posiada neutralne kolory, które nadają się dla niejednej z nas. Brązy, złota, szarości, a wszystkie o rożnych wykończeniach i tonacjach, zresztą swatche całej trójki palet Iconic macie tutaj. Pamiętajcie, że brązy, beże, odcienie szampańskiego i wpadające w szarość idealnie nadają się do makijażu oczy, o każdym kolorze tęczówki. Nie musicie się więc obawiać, że tego typu makijaż nie będzie Wam pasował, bo na pewno będzie. Instrukcje wykonania makijażu ze zdjęć, znajdziecie poniżej.

 makijaż wieczorowy krok po kroku

1. Na zmatowioną wcześniej powiekę nakładam trzeci cień od końca na 3/4 powieki od zewnętrznego kącika.
2. Rozcieram matowym brązowym cieniem z palety w załamaniu robiąc lekką chmurkę do góry w kierunku zewnętrznej części brwi.
3. Na 3/4 dolej powieki od zewnątrz nakładam ciemny chłodny brąz drugi od końca w palecie i od razu delikatnie go rozcieram.
4. Tym samym cieniem wchodzę w załamanie powieki i bardzo delikatnie rozcieram. Z zewnątrz wyciągam delikatnie do góry. Na resztę górnej powieki nakładam jasny, nie połyskujący cień z palety (trzeci od lewej) i delikatnie rozcieram żeby zatrzeć granice.
5. Czarnym cieniem i pędzelkiem pencil brush rozcieram zewnętrzną część dolej powieki dochodząc też delikatnie do wewnątrz. Rozcieram też w załamaniu górnej powieki i wjeżdżam na zewnętrzną część. Rozcieram wszystko podkreślając załamanie i kształt oka podkreślając delikatny koci efekt.
6. Jasny perłowy cień z paletki Iconic 2 nakładam na wewnętrzny kącik, przeciągam w górę i w dół aby całkowicie go rozświetlić.
7. Rysuję kreskę żelowy eyelinerem, wyciągając ją również wewnętrzny kącik delikatnie w dół żeby mocniej podkreślić koci kształt oka, a na linie wodne nakładam czarną kredkę
8. Tuszuję rzęsy tuszem Lovely Pump up i przyklejam sztuczne Ardell Demi Wispies.

 makijaż wieczorowy krok po kroku
           Mam nadzieję, że moja instrukcja makijażu wieczorowego krok po kroku jest jasna  i nie będziecie mieć problemu z jego odtworzeniem. Nie chciałam robić żadnych większych wariacji, żeby wiele z Was mogło skorzystać z tego tutorialu. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba sam makijaż i czy instrukcja Wam się przydała! Koniecznie dajcie mi znać co myślicie i czy mój makijaż był dla Was przydatny.
A teraz przyznać się, jakie macie plany na piątkowy wieczór?