Wielkimi krokami zbliża się amerykańskie święto, które od kilku lat jest coraz bardziej popularne w Polsce. Nie chciałabym tutaj skupiać się na słuszności tego zjawiska, tylko raczej na możliwościach makijażowych jakie przed nami otwiera. Ponieważ uwielbiam książki, seriale i filmy z wampirami, chciałabym Wam dziś pokazać moją wersję wampirzycy. Taki makijaż możecie spokojnie wykorzystać podczas imprezy halloweenowej jeżeli się wybieracie. Jeżeli chcecie bliżej przyjrzeć się mojej pierwszej halloweenowej stylizacji jaką dla Was przygotowałam, to zapraszam na dzisiejszego posta!

          Właściwie połączenie ciemnego oka z ciemnymi ustami nie zawsze pasuje, jednakże przy tak mrocznej stylizacji myślę, że to wręcz wskazane. Mocne podkreślenie oka i połączenie z tego z ostrymi ustami daje bardzo mroczny efekt. Nie będę ukrywać, że bardzo zaangażowałam się w ten makijaż ze względu na moje zainteresowanie tematem, chciałabym żeby wyszło z tego coś wyjątkowego i coś co całkowicie sama stworzę. Mam nadzieję, że osiągnęłam efekt.
Kosmetyki jakie użyłam:
Oczy:
– soczewki color Vue, big eyes cool blue
– paletka BHcosmetics Take me to Brazil
– paletka Sleek matte darks
– pigmenty kolorówka: fusia pink, antique copper
– żelowy eyeliner Maybelline 
– rzęsy Ardell Demi Wispies
– tusz Lovely pump up
Twarz:
– MAC pro long wear concealer nc15
– podkład: Maxfactor Face finity + korektor NYX HD porcelain + biały cień z paletki sleek ultra matte darks + korektor glamuflage
– cień MUG unexpected
– róż NYX Toupe
– puder Ben Nye neutral set
Usta:
– czarna kredka L’oreal
– Golden Rose velvet matte nr 17 + błyszczyk Bourjois

          Miałam do tej stylizacji nawet kły z Kryolana, niestety nie chciały ze mną współpracować i nie chciały trzymać. Bardzo chciałam je dołączyć ponieważ byłyby całkowitym wykończeniem tego looku. Niestety próbowałam wszystkiego, ale nie chciały zostać na miejscu. W każdym razie, jeżeli Wy będziecie chcieli zrobić z siebie wampira podczas tegorocznego Halloween to polecam wypróbowanie jakiś kłów, bo efekt będzie totalnie powalający.
Jak Wam się podoba moja stylizacja bezkłowego wampira? 😉