Farbki do brwi Makeup Revolution: zamiennik aqua brow?

Jestem przekonana, że większość z Was zna słynną już farbkę do brwi aqua brow od Make up for ever. Absolutnie mnie to nie dziwi, ponieważ ten produkt można już nazwać kultowym. Firma Makeup Revolution jakiś czas temu wypuściła na rynek, swoje farbki do brwi, które chcę Wam dzisiaj przedstawić. Do wyboru mamy cztery odcienie, od jasnego po bardzo ciemny. Dziś powiem Wam, czy warto je kupić, pokażę jak wyglądają na brwiach i opowiem o ich użytkowaniu. Jeżeli jesteście zainteresowani, zapraszam Was na dzisiejszy post!

Farbki do brwi Makeup Revolution

Farbki do brwi Makeup Revolution➤➤➤ Jak malować brwi pomadą?
➤➤➤ 4 najlepsze pędzle do makijażu brwi

Temat brwi od jakiegoś czasu jest maglowany wszędzie, gdzie nie spojrzę. Właściwie to dobrze, ponieważ zwiększa się świadomość kobiet, które nigdy nie przykładały większej wagi do brwi (tak jak ja kiedyś). Firmy prześcigają się produktach, które mają nam ułatwić tą część makijażu, która, choć może wydawać się niekonieczna, jest bardzo istotna. Mamy naprawdę ogromny wybór w kolorach, rodzajach produktów, wykończeniach… No po prostu istny raj dla brwi! Jednakże, żeby nasze brwi wyglądały naprawdę dobrze musimy odpowiednio taki produkt dobrać do swojego koloru włosów, odcienia cery, typu urody… Ale kilku prostych zasadach, jak dobrze malować brwi i jak je do siebie dobierać opowiem Wam w innym poście.  

Farbki do brwi Makeup Revolution

Ultra aqua brow tint, czyli farbki do brwi Makeup Revolution są zamknięte w czarnych, eleganckich kartonikach, gdzie znajdują się tubki, które zawierają 10ml produktu. Opakowanie standardowe jak na tego typu produkty, nie ma problemu z wydobywaniem farbki z tubki. W kwestiach technicznych, wszystko jest w jak najlepszym porządku, podobnie zresztą jak z konsystencją farbek. Nie są za rzadkie, co jest ogromnym plusem, ponieważ nie zrobimy sobie nimi krzywy. Nie są również za gęste, dzięki czemu produkt łatwo się nabiera, miesza, bezproblemowo rozciera i bez trudności nakłada na brwi. Konsystencję mogę porównać do gęstego żelu, który ładnie sunie po skórze, ale nie rozlewa się i nie stoi całkowicie w miejscu. Wszystkie dostępne odcienie możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.
Farbki do brwi Makeup Revolution

Mamy 4 kolory farbek do brwi Makeup Revolution do wyboru: od najciemniejszego Dark, Medium, Light i  po najjaśniejszy Fair. Niestety nie ma tutaj takiego typowego, standardowego chłodnego brązu, ale jest na to sposób! Wystarczy pomieszać ze są dwa lub trzy kolory farbek, aby stworzyć swój idealny odcień. Wśród farbek do brwi od Makeup Revolution znajdziemy kolor Dark, czyli bardzo, bardzo ciemny brąz, który prawie wpada w czerń, ale na brwiach zdecydowanie mamy do czynienia z ciemnym brązem. Medium moim zdaniem jest idealnym odcieniem dla rudych panien, na skórze delikatnie się ociepla, przez co rudowłose będą na pewno zadowolone. Zresztą podobnie jak z odcienia Light, który jest skierowany raczej do ciepłych blondynek, lub jasnych rudości. Farbka w odcieniu Fair po nałożeniu na skórę kolor traci trochę swoje chłodne tony. Jednak ten jeden odcień zachowuje się inaczej w zależności od koloru włosków i odcienia skóry. Nakładałam go na typowo chłodną blondynkę i fajnie stopił się z jej odcieniem włosków na brwiach. Ponadto, wbrew temu jak wygląda na skórze, Fair świetnie nadaje się do ochładzania i rozjaśniania odcieni innych farbek.

Farbki do brwi Makeup Revolution
Ogromnym plusem tych produktów jest to, że po pewnym czasie od aplikacji, zastygają, przez co trzymają włoski w ryzach i są odporne na rozcieranie. Byłam pozytywnie zaskoczona, kiedy zobaczyłam, że włoski robią się sztywne i fajnie ułożone zaraz po aplikacji, tego usztywnienia brakowało mi przy aqua brow. Możemy intensyfikować kolor, ale również go zniwelować, nie ma problemu z rozcieraniem. Kolor na brwiach trzyma się wiele godzin bez konieczności poprawek. Przy odpowiednich narzędziach możemy domalować sobie pojedyncze włoski. Czyż to nie jest godny produkt zamienny dla aqua brow?

Warto dopowiedzieć sobie na tytułowe pytanie. Wszystkie właściwości tych farbek skłaniają mnie ku konkluzji, że produkty są naprawdę dobre i godne polecenia, przez co świetnie nadają się do codziennego stosowania jako zamiennik słynnej farbki z MUFE. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to, że niektóre kolory niepotrzebnie się ocieplają w kontakcie ze skórą i że mamy tylko 4 kolory do wyboru. Jestem jednak przekonana, że firma Makeup Revolution wyjdzie nam na przeciw i wypuści inne odcienia, bo jest to świetny produkt za przystępną cenę. 14,90 za farbkę do brwi Makeup Revolution w porównaniu do 99zł za aqua brow, to naprawdę niewiele. Spokojnie możemy sobie kupić dwie farbki, aby stworzyć swój idealny kolor. Nie dość, że zmixowanie dwóch odcieni, da nam ten perfekcyjny, to będziemy mieć 2x więcej produktu, przy mniejszych kosztach.
Nie trudno się domyślić, że jestem na tak i te farbki do brwi Makeup Revolution weszły w skład mojego codziennego makijażu. Muszę przyznać, że lubię bawić się w ich mieszanie, ponieważ dzięki temu mogę dobrać idealny w 100% odcień dla mnie. Wszystkie farbki dostaniecie na stronie www.kosmetykomania.pl
Jakie są Wasze wrażenia, kiedy już poznaliście bliżej te produkty?
- aGwer