Kocham rozświetlające wykończenie makijażu! Twarz wygląda wtedy śwież, lekko i bardziej naturalnie. Właśnie taki efekt daje Eveline Flower Garden prasowany puder rozświetlający, o którym Wam dzisiaj opowiem.

eveline flower garden puder

Prasowany puder rozświetlający Eveline

Puder Eveline Flower Garden (cena: 42,99 zł / 8 g.) to stosunkowo nowy produkt w asortymencie marki. Nie wiem czy kojarzycie mgłę pudrową od Paese, ale ten kosmetyk działa bardzo podobnie. To po prostu puder prasowany, bez większego pigmentu z rozświetlającym wykończeniem. Zostawia na skórze delikatny blask, taki efekt naturalnego połysku.

Puder Flower Garden jest wegański, został wzbogacony o takie składniki jak: ekstrakty kwiatowe z jaśminu, peoni, olej jojoba, olej sojowy i wiśni japońskiej. Producent dopisuje im właściwości pielęgnacyjne, ja jednak uważam, że makijaż, to makijaż. O skórę dbam kosmetykami stricte pielęgnacyjnymi.

ZOBACZ: Eveline Better Than Perfect

Czego można oczekiwać po tym produkcie?

Delikatnie rozświetlonego wykończenia makijażu, optycznego wygładzenia i odświeżenia. Lekkości i takiego efektu „drugiej skóry”. Puder nie wygląda ciężko i nie zmienia mocno koloru podkładu. Chociaż ma delikatny pigment i w zależności od podkładu delikatnie rozjaśnia, ale nie jest to mocno zauważalne. Doszły mnie słuchy, że przyciemnia, ale u mnie nie miało to miejsca przy żadnym podkładzie.

Bardzo lubię go stosować jako wykończenie makijażu, ale już na wcześniej nałożony puder utrwalający. Jako takie zwieńczenie i dodanie lekkiego blasku. Sprawdza się w tej roli rewelacyjnie. W dodatku jest mega wydajny i fajnie wygląda również pod oczami.

eveline puder rozswietlajacy

Dla kogo jest puder Eveline Flower Garden?

Dla wszystkich, którzy cenią sobie lekkość makijażu i jego naturalny wygląd. Puder Flower Garden bardzo ładnie osiada na skórze i po kilku godzinach wygląda jeszcze lepiej. To fajny produkt w niskiej cenie, który warto mieć w swojej kosmetyczce, żeby dodać makijażowi dodatkowego blasku.

Czy utrwala? Tak, ale to nie jest typowy puder fixujący, więc nie stawiałabym tylko na niego. Trzyma makijaż w ryzach, ale po 2-3 godzinach fajnie byłoby przypudrować strategiczne miejsca (strefa T).

Eveline Flower Garden recenzja

Jeżeli szukacie fajnego, lekkiego pudru na co dzień, to moim zdaniem warto się nim zainteresować!