co-kupic-w-rossmannie
Po raz kolejny Rossmann przygotował dla nas wielką promocję, w której  będziemy mogły nabyć kosmetyki kolorowe 49% taniej. Podobnie jak w poprzednich edycjach i tym razem akcja podzielona będzie na trzy części. Na produkty do twarzy, do oczy i ust. Ja tym razem (zresztą, tak jak poprzednio) nie planuję wielkich zakupów, ale mam zamiar skoczyć po kilka produktów. Co planuję kupić, a na co Wy powinnyście zwrócić uwagę?
co-kupic-w-rossmannie
HARMONOGRAM PROMOCJI W ROSSMANNIE
30.09.2016 – 05.10.2016: produkty do ust i paznokci (szminki, kredki do ust, błyszczyki, lakiery i produkty do pielęgnacji paznokci)
06.10.2016 – 11.10.2016: produkty do makijażu oczu (tusze do rzęs, cienie, eyelinery, żele do brwi i kredki do oczu)
12.10.2016 – 17.10.2016: produkty do makijażu twarzy (pudry, podkłady, korektory, bronzery, róże)
Ponieważ na blogu pojawiło się już sporo postów w tym temacie, a moje propozycje niewiele się zmieniły po prostu Wam do nich podlinkuję, abyście mogły dokładniej rzucić okiem na moje propozycje:

►  PRODUKTY DO MAKIJAŻU UST
Osobiście planuję zakupić jedynie kilka tuszy do rzęs i rozświetlacze. Minęło już trochę czasu od ostatniej promocji i planuję uzupełnić zapasy o: L’oreal So couture, Lovely Pump it up, Maybelline Lash sensational w wersji zwykłej i wodoodpornej. Chcę też dokupić rozświetlacz z Lovely Silver i Diamond Illuminator z Wibo, ponieważ oba mi się połamały, a ten pierwszy wylądował przez to w śmieciach.

A jeżeli chcecie wiedzieć co powinnyście omijać szerokim łukiem zajrzyjcie do posta: Czego nie warto kupować w Rossmannie?

Poza tymi produktami, które pokazałam w podlinkowanych wyżej postach, radziłabym Wam też zwrócić uwagę na paletki cieni Wibo i Lovely. Wiele użytkowniczek je sobie chwali, a jakość za tak niską cenę jest bardzo przyjemna. Sama pisałam na blogu o Wibo Neutral eyeshadow palette i wciąż uważam, że warto ją kupić – szczególnie na promocji. Chętnie poleciłabym Wam serię Fit Me z Maybelline, ale niestety nie jest dostępna w Polsce, więc możemy jedynie obejść się smakiem.
co-kupic-w-rossmannie
Jak zwykle nie tylko Rossmann rozpieszcza nas promocjami [GAZETKA], ale w pozostałych drogeriach również aktualnie panują promocję. W Naturze jest w tym momencie -40% na kosmetyki kolorowe [GAZETKA]. W Hebe możemy kupić odżywki i szampony do włosów również z 40% rabatem [GAZETKA], ale w przecenie są też zapachy dla mężczyzn. Super-Pharm też przygotowała trochę jesiennych przecen [GAZETKA].
Pamiętajcie, że każde Wasze kliknięcie, to kilka groszy do mojego portfela, także śmiało! 🙂
Dzisiaj szybko i na temat, nie widzę sensu powielania tych samych informacji.

Planujecie większe zakupy w Rossmannie, czy jedynie uzupełnienie braków?