Dawno na blogu nie pojawił się makijaż krok po kroku. W związku z powyższym miałam ochotę przygotować coś bardziej wieczorowego, ale jednocześnie nienachalnego. Ponadto pomyślałam również, że makijaż wykonam łatwo dostępną paletką w bardzo ciepłej tonacji. Mowa oczywiście o Makeup Revolution New-trals vs Neutrals, jednej z nowszych palet marki. W związku z tym, przygotowałam dzisiaj moją propozycję makijażu, który możesz wykonać za pomocą wspomnianej wcześniej paletki.

           Paletka New-trals vs Neutrals od Makeup Revolution jest najcieplejszą paletką jaką posiadam w swojej kolekcji. Jako fanka raczej chłodniejszych kolorów, zdziwiłam się jak bardzo spodobała mi się ta propozycja. Pełna recenzja palety, wraz ze swatchami pojawi się już niebawem, ale dziś chcę pokazać jedynie makijaż. Kolory z palety pięknie będą podkreślać zielone oczy, natomiast moja propozycja cudownie wydobędzie niebieskie tęczówki i to właśnie posiadaczki niebieskich oczu będą z palety najbardziej zadowolone. Jeżeli jesteś fanką ciepłych odcieni, lubisz korale i brzoskwinie dzisiejsza propozycja na pewno przypadnie Ci do gustu. Jak wykonać dzisiejszy makijaż? Instrukcja poniżej.

1. Powyżej załamania powieki rozetrzyj pędzelkiem ołówkowym cień Tone, rób to tak długo aż uzyskasz zadowalającą mgiełkę koloru.
2. Pędzelkiem do blendowania przyciemnij załamanie cieniem Adapt, chodzi o delikatne podkreślenie zewnętrznego kącika. Za pomocą cienia Cool rozetrzyj oba cienie i podkreśl od razu łuk brwiowy. Ten ruch maksymalnie rozblenduje granice cieni.
3. Płaskim języczkowym pędzelkiem nałóż cień Style od wewnętrznego kącika mniej więcej do 3/4 powieki, tutaj radziłabym nieco uważać, bo cień mocno się sypie.
4. Ponownie za pomocą pędzelka pencil brush nałóż ciemniejszy cień Trend na zewnętrzną część górnej powieki jednocześnie rozcierając z w wcześniej nałożonym cieniem Style. Dołóż też odrobinę cienia Adapt żeby tą część jeszcze odrobinę przyciemnić.
5. Namaluj kreskę ulubionym eyelinerem i na dolną linię wodną nałóż czarną kredkę zahaczając delikatnie o dolną powiekę w zewnętrznej części.
6. Płaski, ściętym pędzelkiem rozetrzyj cień Custom na nałożonej wcześniej czarnej kredce uzyskując mocniejsze podkreślenie zewnętrznego kącika dolnej powieki. 
7. Pędzelkiem pencil nałóż cień Vouge, a następnie jaśniejszy Personal i rozetrzyj je ze sobą, dzięki czemu uzyskasz przejście z ciemnego brązu, przez mocną brzoskwinię po rozświetlony koral.
8. Wytuszuj rzęsy, przyklej sztuczne i możesz lecieć na miasto!

Do makijażu użyłam:
Twarz:
Melkior, baza rozświetlająca
Bourjois Healthy Mix nr 52
Ben Nye neutral set
KOBO, Nubian desert
Makeup Revolution blush, Love
Freedom Makeup, pro highlight GLOW
Oczy:
Maybelline color tattoo, Creme de nude
Anastasia Beverly Hills, banana powder
Makeup Revolution, New-trals vs Neutrals palette
Maybelline, MasterGRAPHIC
L’oreal One milion lashes So couture
House of lashes, Sweet Romance
Brwi:
Golden Rose, eyebrow powder nr 106
Senna, Brow fix, taupe
Usta:
deBBy lipPENCIL nr 6
MAC cosmetics, Velvet Teddy
Karaja Crystal Gloss nr 16
            Naprawdę nie sądziłam, że tak bardzo spodoba mi się ciepły makijaż! Okazuje się, że nie dość, że dobrze się w nim czułam, to naprawdę przypadł mi do gustu. Zazwyczaj wybieram chłodne kolory, w których czuję się najlepiej, ale przekroczenie granicy komfortu wyszło mi w tym przypadku na dobre. Masz ochotę odtworzyć moją propozycję u siebie? Jeżeli jesteś ciekawa gdzie kupić paletkę, radzę wpaść na www.kosmetykomania.pl, a pełna recenzja już niedługo!

A Ty jakie kolory wybierasz w makijażu? Wybierasz chłodniejsze czy raczej ciepłe odcienie?