Jak wiecie od jakiegoś czasu staram się nagrywać jakieś makijaże, żeby dokładnie móc Wam pokazać jak wykonać dany look. Dziś chciałam Wam pokazać kolorowe i dość ciemne skomy eyes wykonane paletką Iconic pro 2 z Makeup Revoliton. Wspomogłam się też cieniami Makeup Geek oraz paletką Marca Jacobsa. Jeżeli chcecie dokładnie dowiedzieć się jakich kosmetyków użyłam, oraz jak wykonać taki makijać krok po kroku, zapraszam Was na dzisiejszy post i film na moim kanale YT. Szczegóły poniżej!

Chit Chat Makeup
         Na początku zaznaczę, że zdjęcia jakie Wam tutaj pokazuje różnią się rzęsami, na filmie używam innych niż te pokazane tutaj. Na filmie używam Eylure lengthening Lashes o numerze 114. Tutaj zaś bawię się rzęsami Perfecteyelashes zaprojektowane przez Katosu. Przygotowany przeze mnie makijaż będzie świetnie pasował do niebieskich, jak i brązowych oczu, chociaż jak widzicie i zielone nie wyglądają źle. Produkty jakie użyłam oraz jak zrobiłam ten makijaż znajdziecie poniżej.
Chit Chat Makeup

Chit Chat Makeup
Twarz:
– L’oreal baza Lumi Magique
– Revlon ColorStay 150 Buff
– Hard Candy Glamuflage
– Inglot puder HD 503
– Ben Nye Neutral set
– NYX Taupe
– KOBO Nubian Desert
– Nars Deep Throat
– Lovely Silver Highlither
Oczy:
– korektor Revlon ColorStay 01
– Marc Jacobs The Tease fukcja
– Makeup Geek: Stealth, Neptun, Pegasus, Whimsical
– Makeup Revolution Iconic pro 2 Palette: sudden
– czarna kredka Lancome
– Maybelline lash Sensational
– rzęsy film: Eylure Lengthening 114, zdjęcia: perfecteyelashes by Katosu
– brwi: MUFE aqua brow: 40 
Usta:
– Golden Rose Classic 310
– NYX Butter Gloss: Creme Brule

          Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się jak wykonałam ten makijaż, posłuchać trochę mojej paplaniny to zapraszam Was na filmik podlinkowany powyżej. Ponadto zapraszam Was do subskrypcji mojego kanału, gdzie staram się chociaż raz w tygodniu wrzucić jakiś film. Koniecznie dajcie znać czy Wam się podoba!

Chit Chat Makeup

Mam nadzieję, że widzimy się następnym razem?