agwerblog
W tamtym roku stworzyłam na blogu mój pierwszy autoportret z okazji urodzin. Już wtedy postanowiłam, że będę robić taki post co roku, żeby móc cofnąć się do tego, co było wcześniej. Powspominać, zobaczyć jak bardzo zmieniłam się ja i moje życie. Ponieważ wczoraj były moje urodziny, a ja chciałam tego dnia totalnie się oderwać od rzeczywistości w sieci, post wrzucam dzisiaj. Mam nadzieję, że podobnie jak rok temu, teraz też przyjmiecie go z dużą dozą życzliwości. Jeżeli macie ochotę na odrobinę prywaty, zapraszam na dzisiejszy post.
agwerblog
Mam na  imię Agnieszka, wczoraj skończyłam dwadzieścia osiem lat, a to jest mój autoportret z 2017 roku. Jestem kobietą, przyjaciółką, córką, dziewczyną i właścicielką firmy. Jestem Polką, mieszkam w Szczecinie i kocham to miasto.
Jestem człowiekiem o ogromnej empatii, wrażliwości i dużym sercu. Jestem lojalną przyjaciółką, wierną partnerką i oddaną koleżanką. Nie kłamię, nie oszukuję i nie wprowadzam ludzi w błąd dla swojej korzyści. Wolę być szczera i gorzka, niż słodka i kłamliwa. Wciąż jestem bardzo niecierpliwa i choć staram się nad tym pracować, nie bardzo mi to wychodzi.
Jestem szczęśliwa.
Robię w tej chwili to, co kocham. Choć jestem człowiekiem pełnym obaw i niepewności, ciągle się czymś martwię i zastanawiam czy w ogóle sobie poradzę, to staram się myśleć pozytywnie o swojej przyszłości. Jestem pełna zapału do pracy, mam masę pomysłów i energii do ich realizacji. Dążę do tego, aby pozbyć się niepewności i uczucia lęku przed porażką. Jestem silniejsza niż rok temu.

Jestem przedsiębiorcą. Prowadzę działalność już drugi rok i nie zamierzam z niej zrezygnować. Nigdy nie sądziłam, że będę zarabiać pracując w domu. Nie spodziewałam się też, że blogowanie kiedyś stanie się moją pracą. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że tak się stało, bo to co robię, sprawia mi w tej chwili ogromną satysfakcję! Kocham to i chciałabym się dzielić tą miłością.
Chciałabym swoją przyszłość całkowicie związać z działalnością w sieci. Nie tylko ja blogerka, ale może jako ktoś więcej? Ktoś, kto może innych czegoś nauczyć, pomóc, przekazać własne doświadczenia, nakierować i wesprzeć.

Jestem dobrze zorganizowana. Pracując w domu to niezbędny element, jeżeli chcę być produktywna. Zdarzają mi się chaotyczne dni, podczas których niewiele uda mi się zrealizować, ale jestem tylko człowiekiem. Do organizacji podchodzę z dystansem, wolę być elastyczna, bo nie blokuję w ten sposób swojej kreatywności. Odpowiednia organizacja czasu i przestrzeni pozwala mi zachować ład we własnych działaniach.
Jestem zwolenniczką realizacji siebie. Jeżeli o czymś marzymy, czemu by po to nie sięgnąć? Nigdy kosztem innych, nigdy po trupach do celu. Zawsze z głową, rozsądkiem i zdrowym podejściem do życia i otaczających nas ludzi. 

Ostatni rok był dla mnie pod względem bloga bardzo wyjątkowy. Podjęłam kilka naprawdę owocnych i ciekawych współprac, tworząc dla Was interesujące materiały. Zdecydowanie podniósł się poziom mojej fotografii, co zresztą same zauważyłyście. Mój blog otrzymał nagrodę Beauty#, jako najlepszy blog makijażowy w Polsce. Znalazłam się nawet (na szarym końcu, ale zawsze) w podsumowaniu Share Week u Andrzeja Tucholskiego. Byłam na Blog Conference Poznań i mojej pierwszej Semisferze.
Jestem dumna z tego co robię i chcę to robić dalej.

Nie chcę działać według schematów. Męczą mnie „zobowiązania” jakie ciążą na kobietach w moich wieku i może stąd wynikały ostatnio moje niepewności. Po ostatnim niedzielniku dałyście mi do myślenia i postanowiłam robić to, co sama uważam za słuszne dla siebie. Koniec z porównywaniem się, koniec ze spełnianiem oczekiwań otoczenia. To moje życie i to JA mam być w nim szczęśliwa. 

Chcę w końcu kupić własne mieszkanie. Jestem zmęczona wiecznym wynajmem i bardzo chciałabym już mieć swój kąt. Przeraża mnie wizja kredytu, ale w tym kraju niestety nie da się inaczej. Pora coś z tym zrobić! Dlatego zaczęliśmy się o to starać i mam nadzieję, że sytuacja rozwiąże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.
agwerblog
Mam 28 lat i czuję się lepiej niż rok temu. Nie przeszkadza mi to, że weszłam w dorosłość, bo wciąż mogę być tym kim chcę. Ciesze się z sukcesów, jakie pomalutku pojawiają się na moim koncie. Jestem zadowolona z tego, jak w tej chwili wygląda moje życie i będę dążyć do tego, żeby było jeszcze lepiej.
Taka właśnie jestem. Tutaj, teraz. Ja w 2017 roku.