Już od dłuższego czasu chciałam przygotować dla Was ankietę dotyczącą bloga. To bardzo ważny dla mnie post, więc zapraszam!

Ankieta dla czytelników bloga

Planuję na blogu małą rewolucję. Nie jest to związane co prawda z myślą „nowy rok, nowa ja” bo wprowadzam ją już od jakiegoś czasu, ale początek roku to zawsze dobra pora na planowanie! Właśnie jestem w trakcie szykowania treści na ten rok, więc Wasza pomoc jest absolutnie niezbędna. Wiecie, że ostatnia ankieta dla czytelników pojawiła się na blogu w 2017 roku?! Nie wiem dlaczego przestałam ją przeprowadzać, bo zawsze dawała mi kopa do działania i pozwalała tworzyć treści, które są Wam potrzebne.

O co chodzi z ankietą?

Przede wszystkim zależy mi na tym, żeby poznać Wasze preferencje. Bardzo chciałabym wiedzieć co lubicie czytać, jakie treści Was interesują, czego poszukujecie i przede wszystkim: czego Wam na blogu brakuje. Tworzę to miejsce przede wszystkim dla Was i chcę znać oczekiwania wobec mnie i tej strony. Ankieta zawiera tylko 8 krótkich pytań, a odpowiedź na każde z nich jest dla mnie ogromnie ważna. Dzięki temu będę mogła rozwijać siebie, bloga i szykować dla Was materiały, których poszukujecie.

Będę niesamowicie wdzięczna jeżeli poświęcicie swoje 5 minut na wypełnienie poniższej ankiety. Jest całkowicie anonimowa, więc możecie być szczere do bólu! Bardzo mi na tym zależy, bo nie chodzi o to, żeby tylko sobie słodzić, ale jeżeli jest coś co Wam przeszkadza, nie podoba się – nie krępujcie się o tym napisać.

Z góry bardzo Wam dziękuję za poświęcony czas. Wiem jaki jest cenny dlatego pytania są krótkie i zwięzłe. Ci, którzy są już tutaj ze mną od dłuższego czasu wiedzą, że ważna jest dla mnie relacja z Wami dlatego zawsze stawiam na szczerość 🙂 Zależy mi na konkretach, żeby móc tworzyć dla Was jak najbardziej wartościowe treści! Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę czytać Wasze odpowiedzi.

Mogę liczyć na Waszą pomoc?